Mikołaj Roznerski zmaga się z poważnym zaburzeniem. Zdradził, jaką diagnozę usłyszał

Mikołaj Roznerski wyznał, że zmaga się z dość uciążliwym zaburzeniem. Gwiazdor "M jak miłość" przyznał, że jego problemy zaczęły się jeszcze w dzieciństwie. Dziś, choć stara się z nimi walczyć, wciąż miewa kłopoty z codziennym funkcjonowaniem. Co dolega aktorowi?

Mikołaj Roznerski zmaga się z ADHD

Choć Mikołaj Roznerski rzadko wypowiada się w mediach o swoim życiu prywatnym, jakiś czas temu postanowił zrobić wyjątek. Niedawno aktor wyznał swoim fanom, że zmaga się z zaburzeniem, które od lat utrudnia mu życie. Zdiagnozowano u niego zespół neurorozwojowych zaburzeń psychicznych, a dokładnie - ADHD. 

"Muszę wam powiedzieć, że mam ADHD i trudno jest mi się skupić na czytaniu, bo po sześciu stronach się wyłączę i muszę czytać od początku, żeby znowu utrwalić to, co przeczytałem" - wyznał na Instagramie

Gwiazdor przyznał, że miewa problemy z koncentracją, trudno mu się skupić i wciąż rozpiera go energia. Przekłada się to na jego pracę - trudno mu przyswoić duże partie scenariusza, dlatego w przygotowania do roli wkłada mnóstwo energii. 

Reklama

Mikołaj Roznerski: Kariera

Mikołaj Roznerski w swoim dorobku ma kilkanaście ról filmowych i serialowych. Zwykle można oglądać go w komediach romantycznych. Aktor ma na swoim koncie występy w takich produkcjach, jak: "Porady na zdrady", "Pech to nie grzech", czy "Poskromienie złośnicy". Roznerski nie stroni także od seriali - zagrał w "Ojcu Mateuszu", wciąż pojawia się w "Na dobre i na złe". Największą popularność i sympatię ze strony widzów zyskał jednak dzięki roli Marcina Chodakowskiego w serialu "M jak miłość"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama