Mikołaj Roznerski na zdjęciu z piękną aktorką. "Romance w Leśnej Górze"

Mikołaj Roznerski z pewnością nie narzeka na nudę w pracy. "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe" - to tytuły, w których można podziwiać jego talent aktorski. Na Instagramie pojawiło się niedawno nowe zdjęcie ukazujące Roznerskiego w serialowej odsłonie. Fotografią pochwaliła się jego koleżanka z planu!

Mikołaj Roznerski to aktor, który ma na swoim koncie wystąpienia w licznych filmach i serialach. "M jak miłość", "Pierwsza miłość", "Ojciec Mateusz" czy "Na dobre i na złe" - to tylko kilka punktów z listy produkcji, w których pojawił się przystojny 39-latek. Co ciekawe, w ostatniej z wymienionych produkcji Roznerski występuje już w... drugiej roli! Do Leśnej Góry najpierw zawitał jako komisarz Piotr Korban, który "zawrócił w głowie" doktor Hannie Sikorce (Marta Żmuda Trzebiatowska). Lekarka była na tyle mocno nim zauroczona, że... odwołała ślub z Michałem Wilczewskim (Mateusz Janicki)! Okrutny los sprawił jednak, że Hanię i Piotra rozdzieliła śmierć: inspektor zmarł na stole operacyjnym.

Reklama

Kiedy wiele wskazywało na to, że Mikołaj Roznerski ostatecznie pożegnał się z "Na dobre i na złe", aktor ponownie postawił swoje kroki na serialowym planie. Tym razem odtwórca roli Korbana wcielił się w nowego bohatera: Miłosza, który jest łudząco podobny do zmarłego komisarza.

"Na dobre i na złe": Mikołaj Roznerski jako Miłosz

Jak potoczą się losy Miłosza i Hani? Tego na razie nie wiadomo, ale ostatnia aktywność Marty Żmudy-Trzebiatowskiej na Instagramie zdradza, że pary tej nie zabraknie na szklanych ekranach. Aktorzy z uśmiechami na ustach pozowali do – jak wynika z opisu – pierwszego wspólnego selfie w nowym roku!

Kadr trafił także do internetowej galerii Roznerskiego, który podpisał go następująco:

Informacja o tym, że aktorzy pojawią się w nowych odcinkach "Na dobre i na złe" bardzo spodobała się internautom śledzącym aktywność Trzebiatowskiej. W komentarzach ochoczo wyrażali swoją radość i przyznali, że z niecierpliwością czekają na kolejne epizody:

"Moja ulubiona para w serialu, jesteście kochani, cudowni (...)"; "Tak, tak. Czekam na ten wątek. Pięknie pani wygląda (…)", "Będzie się działo".

Czy Hanię i Miłosza połączy "coś więcej"? A może doktor Sikorka i Michał Wilczewski dadzą sobie kolejną szansę? Co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów serialu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskamy, oglądając nowe odcinki "Na dobre i na złe" - emisja w TVP 2 w środy o godz. 20:55.

RMF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy