Mikołaj Roznerski na zdjęciu z bratem! Towarzyszy im uroczy maluch!

Mikołaj Roznerski pochwalił się na Instagramie nowym zdjęciem, do którego zapozował z bratem. Na fotografii znalazł się także kilkuletni chłopiec. Kim jest? Wszystko wyjaśnia opis zamieszczony przez aktora znanego m.in. z "M jak miłość".

Mikołaj Roznerski zawodowo i prywatnie

Mikołaj Roznerski z pewnością nie narzeka na nudę w pracy. Przystojny aktor w ostatnim czasie gościł na planach rozmaitych produkcji, występując m.in. w filmie: "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Gwiazdor niezmiennie występuje także w "M jak miłość", a także w "Na dobre i na złe". Wiele wskazuje jednak na to, że jego przygoda z Leśną Górą powoli dobiega końca.

Ostatnio głośno było również o życiu prywatnym Roznerskiego; w styczniu Adriana Kalska poinformowała o ich rozstaniu, publikując krótkie oświadczenie. Od tamtej pory kolorowy świat mediów czeka na kolejne informacje w tej sprawie, jednak aktorzy strzegą swojej prywatności. Niedawno serialowy Marcin Chodakowski z "M jak miłość" postanowił jednak pokazać dość osobisty kadr, na którym pozuje w towarzystwie członków rodziny: brata i bratanka.

Reklama

Mikołaj Roznerski z bratem na jednym zdjęciu

Fotografia znalazła się na Instagramie Mikołaja Rozerskiego, a sam aktor opatrzył ją rozczulającym opisem:

Tym samym gwiazdor "Emki" nawiązał także do swojej pociechy; w 2011 roku aktor i Marta Juras powitali na świecie syna: Antoniego.

Zdjęcie przedstawiające Mikołaja Roznerskiego w towarzystwie brata i bratanka spotkało się ze sporą aprobatą internetowej publiczności.
Trudno nie zgodzić się z tymi głosami - wszyscy bohaterowie ujęcia prezentują się bowiem bardzo gustownie.

Autor: Sabina ObajtekRMF
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy