Mikołaj Roznerski na zdjęciach sprzed lat. Dziś bożyszcze kobiet, niewiarygodne jak wyglądał kiedyś!

Mikołaj Roznerski popularność zyskał przede wszystkim dzięki roli Marcina Chodakowskiego, w którego od 10 lat wciela się w serialu "M jak miłość". Od tego czasu zyskał spore grono fanów, a w szczególności... fanek, które uznają go za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Pamiętacie, jak gwiazdor wyglądał na początku kariery? Niewiarygodna zmiana!

Mikołaj Roznerski: Kariera

Mikołaj Roznerski to przystojny i utalentowany aktor, który serca damskiej publiczności skradł m.in. rolą Marcina Chodakowskiego w "M jak miłość". Grana przez niego postać to mąż Izy (Adriana Kalska) oraz ojciec dwójki dzieci.

Hit TVP okazał się dla niego przepustką do kariery i od lat możemy oglądać go nie tylko na małym, ale i dużym ekranie. Aktor słynie bowiem z ról amantów w polskich komediach romantycznych. Dotychczas mogliśmy go oglądać m.in. w "Poradach na zdrady", "Narzeczonym na niby", "Pech to nie grzech", czy "Poskromieniu złośnicy". W kreowaniu tego typu ról z pewnością pomaga mu nieco uroda. Gwiazdor od lat uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. 

Reklama

Jakiś czas temu Roznerski opublikował na Instagramie, zestawienie zdjęć, które pokazały, jaką metamorfozę przeszedł. Na fotografii z lewej strony widzimy nastolatka z dość długimi, jasnymi włosami. Po prawej natomiast zdjęcie lubianego aktora, wykonane w 2020 roku. Fani nie kryli wówczas zdziwienia i byli pod wrażeniem zmiany, jaka nastąpiła na przestrzeni lat. 

Dziś aktor obchodzi swoje 39. urodziny i niezmiennie zachwyca swoich fanów. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądał na początku kariery? Poniżej kilka zdjęć z tamtego okresu.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy