Michał Wójcik: Kabareciarz i kobieciarz żyje jak gwiazda rocka!

Michał Wójcik jest jednym z najbardziej cenionych polskich komików. Kabaretowe skecze z jego udziałem nieustannie bawią widzów do łez. Podczas gdy w życiu zawodowym zaliczał kolejne sukcesy, prywatnie walczył z problemami w małżeństwie. W show-biznesie mówi się, że... żyje jak gwiazdor rocka, który może przebierać w partnerkach!

Michał Wójcik rozśmiesza do łez

Swego czasu nasza rodzima scena rozrywkowa była zdominowana przez grupy kabaretowe. Ich występy gromadziły przed telewizorami tysiące widzów. W tym czasie zaczęto dostrzegać wschodzące gwiazdy polskiej satyry, wśród których znalazł się Michał Wójcik.

Wójcik zdobył popularność, jako członek kabaretu "Ani Mru-Mru". Wraz z Marcinem Wójcikiem i Waldemarem Wilkołkiem stworzył wiele niezapomnianych skeczy, które dzisiaj można uznać za klasykę polskiej komedii. Oprócz tego Michał Wójcik ma na swoim koncie występy w serialach "Spadkobiercy", "Mały Grand Hotel" i "Niania" oraz w filmach - "Jak pokonać kaca", "Weekend" i "Od pełni do pełni".

Dziś Wójcik kontynuuje karierę komika. Jego występy można oglądać w programie "Kabaret. Super Show Dwójki", w którym niezmiennie bawi do łez.

Reklama

Michał Wójcik: Kabareciarz i kobieciarz

Michał Wójcik ma wyraźną słabość do kobiet. Pomimo tego, że przez pewien czas pozostawał w związku małżeńskim, nie mógł opędzić się od kobiet, które lgnęły do niego jak muchy do miodu!

Kabareciarz na początku związany był z partnerką, która urodziła mu córkę Julię. Jednak to nie ona okazała się wybranką jego serca. Po zakończeniu tego związku Wójcik poprosił o rękę Agnieszkę Kałużę. Być może liczył wtedy, że uda mu się ułożyć życie u jej boku. Ich małżeństwo było jednak dalekie od ideału.

Dosyć szybko okazało się, że popularny satyryk nie potrafił zagrzać miejsca w domu... Wkrótce na świat przyszło dwóch synów ze związków pozamałżeńskich: Charlie i Jakub.

Agnieszka Kałuża zdecydowała się na rozwód.

Czwarte dziecko Michała Wójcika

W 2019 roku Wójcik został ojcem po raz czwarty. Matką jego syna, Michała, została kobieta, którą kabareciarz poznał... na terapii. Od tamtej pory Michał Wójcik ma pełne ręce roboty. Dokłada wszelkich starań, żeby pogodzić obowiązki z wychowywaniem swoich pociech, choć - jak sam przyznaje - nie jest to łatwe.

Zobacz też:

Paulina Chapko jest w ciąży! Aktorka "Na Wspólnej" ogłosiła radosną nowinę

Freddie Highmore: Dziecięcy gwiazdor wyrósł na przystojniaka! Co robi dziś?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wójcik | Kabaret Ani Mru Mru

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama