Megan Fox już po rozwodzie! Gwiazda planuje ślub z nowym partnerem?

Megan Fox i Brian Austin Green sfinalizowali ciągnący się od 2020 roku proces rozwodowy. Para była małżeństwem przez 10 lat i doczekała się trójki dzieci. O aktorce jest głośno już od dłuższego czasu, bowiem od roku spotyka się z raperem Machine Gun Kelly'm, z którym zaręczyła się blisko miesiąc temu. Czy to oznacza, że po rozwodzie szybko przyjdzie czas na wesele?

Rozwód i szybki ślub?

35-letnia Fox i 48-letni Green poznali się w 2004 roku i  zaręczyli po dwóch latach związku, czyli w listopadzie 2006 roku. Huczne wesele pary miało miejsce cztery lata później. Aktorzy przez dekadę tworzyli szczęśliwe małżeństwo, a ukoronowaniem ich związku było przyjście na świat trzech synów: Noah Shannona,  Bodhi'ego Ransoma i Journeya Rivera.

Niespodziewanie w 2020 roku media obiegła informacja o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary. Właśnie wtedy pojawiły się również  pierwsze wspólne zdjęcia Megan Fox i rapera Machine Gun Kelly'ego.  Już pod koniec tego roku aktorka zdecydowała się złożyć pozew o rozwód i całkowicie zaangażować w nową relację.

Reklama

W styczniu 2022 roku gwiazda pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i z pewnością poczuła ulgę, gdy kilka dni temu sfinalizowała rozwód. Jak donosi portal TMZ, para aktorów po równo będzie zajmować się ich trzema synami: 9-letnim Noah, 7-letnim Bodhim i 5-letnim Journey'em. Jako że wcześniej małżonkowie nie podpisali intercyzy, kalifornijskie prawo stanowi, że powinni oni podzielić dobytek po połowie.

Czy to znaczy, że Megan Fox już wkrótce po raz kolejny złoży przysięgę małżeńską?


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox | Megan Fox i Brian Austin Green

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy