Mateusz Banasiuk: Oryginalne hobby gwiazdora! Kolekcjonuje egzotyczne bębny

Ten 37-letni gwiazdor jak ryba w wodzie czuje się nie tylko na planie filmowym, ale również, gdy obcuje z muzyką. Jeśli chodzi o tę drugą dziedzinę, nie wystarczy mu, że na gra na perkusji w zespole rockowym. Mateusz Banasiuk wyjawił właśnie, że kolekcjonuje bębny z różnych stron świat i również na tych instrumentach potrafi grać.

Na pierwszy rzut oka ostatni post Mateusza Banasiuka w mediach społecznościowych informuje, że aktor przygotuje się do filmu kręconego w odległym, południowym kraju, w społeczności plemiennej. Nagrał bowiem filmik, jak w domowym anturażu z dużą maestrią gra na egzotycznym bębnie. Tymczasem aktor chciał pochwalić się swoim mało znanym hobby. 

Z kolei na InstaStories wrzucił zdjęcie z kolejnym bębnem, tyle że z pękniętą membranę. Obiecał, że na nim zagra, gdy go zreperuje.

Reklama

Mateusz Banasiuk: W 2015 roku założył zespół

O muzycznym zacięciu Banasiuka zrobiło się głośno po raz pierwszy w 2015 r., gdy wspólnie m.in. z komikiem Bilguunem Ariunbaatarem założył zespół Lavina grający rocka alternatywnego. Mateusz udziela się w nim jako perkusista. W 2020 r. on i koledzy wydali debiutancki album.

Swoje muzyczne zdolności mógł też wykorzystać w filmie "Wszystko, co kocham", w którym kreował perkusistę punkrockowego. Nim rozmiłował się w perkusji, grał na gitarze, później śpiewał. Jednak to do uderzania w bębny, werble i talerze odnalazł w sobie największy talent.

Zobacz też:

Ewa Kasprzyk eksperymentuje z zabiegami. "O mało się nie wykrwawiłam"

Maciej Musiał przyłapany przez kamery. Zabawna reakcja aktora

Aktor Antoni K. stanie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat więzienia

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Banasiuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy