Marzena Kipiel-Sztuka: Aktorka została bez pracy i pieniędzy. Smutne doniesienia

Marzena Kipiel-Sztuka od dłuższego czasu zmaga się z poważnymi kłopotami finansowymi. Odkąd straciła pracę w "Świecie według Kiepskich" ledwo wiąże koniec z końcem. Aktorka zdradziła, że bardzo ciężko jest się jej utrzymać. Dobija ją drożyzna i brak nowych propozycji zawodowych.

Marzena Kipiel-Sztuka: Trudny czas aktorki

Największe problemy finansowe aktorki pojawiły się, gdy Polsat zadecydował o zakończeniu serialu "Świat według Kiepskich". Marzena Kipiel-Sztuka, która wcielała się w postać Halinki przez 20 lat nagle została... bezrobotna. 

"Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę."

Reklama

Odpowiedź ze strony fanów była natychmiastowa. W 2021 roku zorganizowano zbiórkę pieniędzy, lecz została ona... zamknięta. Mimo że zebrano kilka tysięcy złotych, organizator twierdził, że nie udało się skontaktować z aktorką, ani jej managementem. Pieniądze miały zostać zwrócone fanom.

W najnowszym wywiadzie Marzena Kipiel-Sztuka wciąż narzeka na brak wystarczających środków. Gwiazda wspominała o drożyźnie i problemach z ogrzewaniem. 

- Siedzę więc w zimnym mieszkaniu opatulona dwoma kocami, czekając, aż odpowiednie części do pieca przyjdą - miała powiedzieć "Twojemu Imperium" Marzena Kipiel-Sztuka.  

Aktorka zapewniła jednak, że udało jej się w porę spłacić dług, który zaciągnęła przed paroma miesiącami na podstawowe potrzeby. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Kipiel-Sztuka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy