Reklama

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny! Pokazała zdjęcie z plaży

Martyna Wojciechowska skończyła 48 lat. Z okazji urodzin opublikowała w sieci obszerny wpis, w którym podzieliła się swoimi przemyśleniami. Opatrzyła go zachwycającym zdjęciem z plaży. "Udowadniasz, że wiek to tylko liczba" - piszą jej fani.

Martyna Wojciechowska jest jedną z największych gwiazd polskiej telewizji. Na przestrzeni lat była twarzą programów "Automaniak", "Big Brother", "Misja Martyna" czy w końcu "Kobieta na krańcu świata"

Ostatnimi czasy głośno było nie tylko o jej poczynaniach zawodowych, ale i o życiu prywatnym. Podróżniczka ma za sobą nieudane małżeństwo z Przemysławem Kossakowskim, którego poślubiła pod koniec 2020 roku. W lipcu 2021 roku potwierdziła plotki o rozstaniu, zaś rok później doszło do sfinalizowania rozwodu z orzeczeniem o winie Kossakowskiego.

Reklama

Martyna Wojciechowska w środę skończyła 48 lat. Z okazji urodzin dziennikarka pokusiła się o małe podsumowanie swoich dotychczasowych przedsięwzięć.

Martyna Wojciechowska skończyła 48 lat

"Jedne z moich najważniejszych życiowych projektów zrealizowałam właśnie na przestrzeni ostatnich kilku lat. Założyłam Fundację Unaweza, która daje skrzydła kobietom na krańcach świata i w Polsce, stworzyłam kanał Dalej, który stał się przestrzenią do rozmów z inspirującymi ludźmi. Nauczyłam się latać. Nawet dosłownie, bo zostałam samodzielnym skoczkiem spadochronowym. Spełniłam swoje wieloletnie marzenie o zanurkowaniu na 105 metrów i sięgnęłam dna!" -  zaczęła wyliczać w urodzinowym poście.

"A to nie koniec... Bo przez te ostatnie kilka lat nauczyłam się też w końcu odpoczywać i to bardzo sobie cenię. Mam wokół siebie cudownych ludzi, którzy wspierają, dodają skrzydeł i pozwalają latać wysoko. Jestem szczęściarą!" - dodała.   

"48 lat minęło! I wiecie co? Czuję, że moje życie dopiero się zaczyna" - podsumowuje Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska na zdjęciu z plaży

Świeżo upieczona 48-latka swój wpis opatrzyła zdjęciem z plaży. Wojciechowska zrobiła sobie selfie, do którego zapozowała w stroju kąpielowym nad brzegiem morza. Fotografia skutecznie przykuła uwagę jej fanów. Oprócz lawiny życzeń urodzinowych pod spodem pojawiło się też mnóstwo komplementów. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy