Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed lat! Jej wygląd zaskakuje!

Martyna Wojciechowska zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, które zaintrygowało fanów. Dzięki fotografii wróciła wspomnieniami do swojej wyprawy na Mount Everest. Zdjęcie zostało bowiem wykonane właśnie podczas wyczerpującej wspinaczki. Sama dziennikarka przyznała, że kadr "może konkurować o zaszczytny tytuł na DRUGIE NAJGORSZE ZDJĘCIE W ŻYCIU, ale opowiada ważną historię".

Martyna Wojciechowska na Instagramie pokazała "DRUGIE NAJGORSZE ZDJĘCIE W ŻYCIU"?

Martyna Wojciechowska to podróżniczka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna i pisarka, która od lat jest obecna w mediach. Debiutowała niemal trzy dekady temu. Przez ten czas przeszła niemałą metamorfozę, a widzowie mogli ją oglądać w rozmaitych produkcjach telewizyjnych. To dzięki niej mogliśmy poznać najdalsze zakątki świata i niezwykłe historie ludzi, których poznała w czasie swoich podróży.

47-latka cieszy się ogromną popularnością i sympatią, wielbiciele cenią ja za profesjonalizm, szczerość i ciągłe motywowanie do działania i spełniania marzeń. Jej dokonania są imponujące. Fani regularnie mogą śledzić jej poczynania nie tylko w prasie czy telewizji, ale również za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie ją ponad 2 miliony internautów. Ostatnio podróżniczka postanowiła wrócić wspomnieniami do wyjątkowego momentu w jej życiu, czyli zdobycia najwyższej góry świata.

Reklama

Martyna Wojciechowska i wspomnienie z wejścia na Mount Everest

Martyna Wojciechowska często namawia swoich fanów do tego, by pokochali i w pełni zaakceptowali siebie, by nie rezygnowali z dążenia do spełniania własnych marzeń. Od dłuższego czasu promuje działalność Fundacji UNAWEZA, której hasłem jest: "I am enough", czyli "Jestem wystarczająca". Wojciechowska zaznacza w wywiadach, że chciałaby, by akcja miała szeroki wymiar. Szerszy niż tylko uroda: "Dziewczyny, nie pozwólcie, żeby wygląd definiował Waszą wartość! Każda z nas jest WYSTARCZAJĄCA. Pora w to w końcu uwierzyć".

Ostatnio podróżniczka postanowiła wrócić do wspomnienia sprzed 16 lat. To moment, w którym zdobyła najwyższy wierzchołek świata - Mount Everest. W swojej wirtualnej galerii zamieściła zdjęcie z wyprawy, do którego dodała poruszający komentarz, który daje do myślenia.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy