Marta Wierzbicka w śmiałej sesji. Te zdjęcia robią furorę w sieci

Marta Wierzbicka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia. Okazuje się, że aktorka wzięła udział w odważnej sesji fotograficznej, podczas której pozowała w prześwitującym body.

Marta Wierzbicka: Zaczęło się od "Na Wspólnej"

Marta Wierzbicka urodziła się 30 stycznia 1991 roku w Warszawie. Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych. Od 2006 roku wciela się w rolę Oli Zimińskiej w serialu "Na Wspólnej". To właśnie ten serial przyniósł jej największą popularność. Gościnnie wystąpiła w kilku popularnych produkcjach, m.in. w "Hotelu 52" czy "M jak miłość". Swojego głosu w polskiej wersji językowej użyczyła filmowej "Alicji w krainie czarów".

Reklama

Z "Na Wspólnej" była związana przez 12 lat. Niespodziewanie zdecydowała się na odejście z produkcji. Fani młodej aktorki nie kryli swojego zdziwienia. W maju 2017 ostatni raz gościła na planie. Jej bohaterka, po serii dramatów miłosnych i rodzinnych, postanowiła opuścić Polskę. 

Na początku października Wierzbicka przekazała jednak fanom fantastyczne wieści. Wiele wskazuje na to, że aktorka znów zagra w serialu "Na Wspólnej"! Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia prosto z planu.

Pod galerią, którą otwiera kadr przedstawiający rodzinę Zimińskich z "Na Wspólnej", Wierzbicka napisała krótko: "Pobudka o piątej rano i w drogę na plan. Chyba już wiecie, co się kroi?".

Niestety, po odejściu z "Na Wspólnej" nie udało jej się na dłużej zagościć w telewizji czy w kinie. Aktorka rozwija się za to na deskach teatrów. Można ją było zobaczyć w przedstawieniach Teatru Capitol, Komedia czy Kamienica. Najczęściej gra w spektaklach komediowych, ale nie ukrywa, że chciałaby się sprawdzić w bardziej dramatycznej roli. 

Marta Wierzbicka walczy z chorobą. "Coś się dzieje z moim organizmem" 

Marta Wierzbicka w śmiałej sesji

Marta Wierzbicka jest popularna na Instagramie. Obecnie obserwuje ją prawie 300 tysięcy osób Aktorka chętnie dzieli się z nimi swoim codziennym życiem. To właśnie tutaj mogli m.in. zaobserwować jej metamorfozę oraz zobaczyć mieszkanie aktorki.

Ostatnio aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych efektami odważnej sesji. Gwiazda "Na Wspólnej" stanęła przed obiektywem Mirona Chomackiego, który wcześniej współpracował między innymi z Wiktorią Gąsiewską, Larą Gessler czy Anną Karczmarczyk.

Na zdjęciach Wierzbicka pozuje w prześwitującym czarnym body i butach na wysokiej platformie. "Takie piękne zdjęcia zrobił mi Miron Chomacki - napisała pod postem aktorka.

Fotografie spodobały się również jej fanom. "Cudowne zdjęcia i cudowna ty", "Dwanaście na dziesięć", "Jak kobieta piękna to i fotka super" - zachwycali się.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy