Maria Dębska szykuje się do drugiego ślubu? Znamy tajemnicę jej pierścionka

Maria Dębska, czyli Wiktoria Gonczar z „Kuchni”, po rozwodzie z Marcinem Bosakiem łączona już była z kilkoma mężczyznami. Ostatnio jeden z tabloidów ogłosił, że gwiazda nowego „Pana Samochodzika i templariuszy” jest w związku z dziennikarzem pracującym dla BBC i że od pewnego czasu nosi na dłoni pierścionek z brylantem, więc najprawdopodobniej wkrótce po raz drugi stanie na ślubnym kobiercu.

Minęły zaledwie dwa lata od rozwodu Marii Dębskiej i Marcina Bosaka, a młoda aktorka została już przez plotkarskie media uwikłana w związki z paroma sławnymi nie mniej niż ona mężczyznami. Na liście panów, którzy rzekomo stracili dla niej głowy, są nazwiska m.in. jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia - Eryka Kulma jr., muzyka i wokalisty, który wypełnia stadiony - Dawida Podsiadło, oraz brazylijskiego modela znanego ze światowych wybiegów - Marlona Teixerii.

Reklama

Gwiazda serialu "Kuchnia" nie potwierdziła, że z którymkolwiek z wyżej wymienionych mężczyzn łączyło ją coś więcej niż przyjaźń.

"Wszyscy zastanawiają się, kto podarował jej pierścionek z brylantem, którym pochwaliła się dwa miesiące temu" - czytamy w "Twoim Imperium". Tygodnik ostatnio przyłapał Marię na randce z tajemniczym przystojniakiem i sugeruje, że to właśnie on jest tym, któremu powie "tak".

Maria Dębska: Nie komentuje plotek o "związkach", w które wikłają ją plotkarze

Maria Dębska nie komentuje publicznie plotek na temat jej życia prywatnego. Tylko raz zdecydowała się zabrać głos i szczerze opowiedzieć o swoim małżeństwie z Marcinem Bosakiem.

"Zaciskałam zęby w nocy, bardzo mocno i w wielu sytuacjach" - wyznała, goszcząc w podcaście Magdy Mołek "W moim stylu", wspominając końcówkę związku z aktorem.

Wcześniej, w wywiadzie dla "Twojego Stylu", Maria stwierdziła, że jej wspólne życie z Bosakiem nie było usłane różami, ale nie chciała wdawać się w szczegóły.

Faktem jest, że aktorska para rozstała się niespełna dwa lata po ślubie.

W czerwcu tego roku salony obiegła plotka, że Maria Dębska wreszcie wyleczyła złamane po nieudanym małżeństwie serce i znów jest szczęśliwa, bo ma u boku wspaniałego faceta. Aktorka co prawda nie potwierdziła, że spotyka się z Erykiem Kulmem jr., ale zamieściła w sieci zdjęcie z sugerujące, że są sobie bliscy. Szybko okazało się, że to... kadr z serialu "Kiedy ślub", w którym grali zakochanych.

Wkrótce potem - w sierpniu - paparazzi sfotografowali Marię w towarzystwie Dawida Podsiadło, a fotki z "romantycznego spaceru" aktorki i muzyka miały dowodzić, że jest "coś" między nimi. Oboje śmiali się, czytając wyssane z palca newsy o ich rzekomej zażyłości.

W październiku z kolei brukowce insynuowały, że Dębska nawiązała bliższą relację ze spotkanym na Fashin Week w Paryżu modelem Marlonem Teixerią. Znajomość aktorki z przystojnym Latynosem skończyła się jednak wraz z paryskim Tygodniem Mody.

Maria Dębska i "tajemniczy dziennikarz": Świata poza sobą nie widzą

"Twoje Imperium" ogłosiło właśnie na swoich łamach, że Maria Dębska spotkała wreszcie mężczyznę, który ma szansę zostać jej drugim mężem. Według tabloidu jest nim dziennikarz współpracujący ze stacją BBC.

"Świata poza sobą nie widzą. Gdy są razem, czułościom nie ma końca" - zdradziła "Twojemu Imperium" anonimowa znajoma aktorki.

"Jestem szczęśliwa" - tygodnik zacytował nawet wyrwane z kontekstu słowa Marii z jej niedawnego wywiadu dla "Zwierciadła".

Dowodem na to, że Maria Dębska szykuje się do drugiego ślubu, jest - jak twierdzi "Twoje Imperium" - pierścionek z brylantem, który pojawił się tej jesieni na dłoni gwiazdy nowego "Pana Samochodzika".

Jak udało się nam ustalić, pierścionek to podarunek od znanej firmy biżuteryjnej, której "twarzami" - oprócz Marii - są też Małgorzata Socha i Julia Wieniawa. Eksponowanie przez Dębską owego pierścionka na ściankach celebryckich to zatem nic innego, jak wywiązywanie się przez nią z kontraktu ze sponsorem.

Wszystko wskazuje więc na to, że - przynajmniej na razie - żadnego ślubu nie będzie.

Zobacz też:

"Bracia Sun": Michelle Yeoh gwiazdą serialu Netfliksa [zwiastun]

"M jak miłość": Odcinek 1766. Romans wyjdzie na jaw! Aneta będzie w szoku

Netflix bez konkurencji. Jakie inne VOD oglądaliśmy najczęściej?

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy