Maria Dębska przemierza Azję w prześwitującej koronce

Aktorka przesyła pozdrowienia z upalnego Cejlonu! Przy okazji swej zagranicznej podróży, publikuje wyjątkowo naturalny i swobodny kadr. Zdjęcie skradło serca jej fanów. Ostatnimi czasy artystka szokuje do granic możliwości! Jej niesamowite, seksowne zdjęcia krążą w Internecie i zdobywają masę odbiorców. Gwiazda rozgrzewa swoich fanów do czerwoności!

Bo w niej jest seks...

Pod koniec 2021 roku, Maria Dębska zrobiła furorę swoim występem w kinowej produkcji "Bo we mnie jest seks". Aktorka wcieliła się w seksbombę czasów PRL-u - artystkę Kalinę Jędrusik, której muzyczny hit nosi ten sam tytuł, co film. Maria Dębska musiała sprostać arcytrudnemu zadaniu, aby odwzorować kokieteryjny sposób bycia Kaliny Jędrusik. Tym samym, dać poznać widzom niedoścignioną, fascynującą aktorkę i piosenkarkę, także czołową skandalistkę oraz seksbombę lat 60. i 70. XX wieku w Polsce, za którą - do dziś - jest uważana Kalina Jędrusik.

Reklama

Maria Dębska w naturalnej odsłonie

Tym razem, gwiazda filmu "Bo we mnie jest seks" upubliczniła kadr z egzotycznej wyprawy na Sri Lankę. Aktorka zaprezentowała się w minimalistycznym makijażu i niesamowicie spontanicznej pozie. Maria Dębska ma na głowie czapkę z daszkiem, a pod nią ukryte włosy w nieładzie. Na jej ramionach widnieją szelki od plecaka. Gwiazda jest ubrana w lekki podkoszulek wykończony drobną koronką. Wydaje się, że odtwórczyni roli Kaliny Jędrusik jest w swoim żywiole, stąd jej promienny uśmiech. Za plecami aktorki rozciągają się - w pełnym słońcu - połaci zielonej roślinności i egzotyczne, dziewicze chaszcze Cejlonu. Fani nie skąpią komentarzy oraz słów aprobaty pod adresem podróżniczki-Marii Dębskiej:              

Parę słów o Marii Dębskiej

To aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Za wcielenie się w Kalinę Jędrusik otrzymała nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za pierwszoplanową rolę kobiecą w filmie. Wystąpiła m.in. w takich produkcjach jak: "Zabawa, zabawa", "Cicha noc" w reżyserii Piotra Domalewskiego, czy "Moje córki krowy" w reżyserii swej matki - Kingi Dębskiej. Zagrała również w serialu "Barwy szczęścia" jako Jaga, wcieliła się w Weronikę Nowacką w serialu "W rytmie serca" oraz Zosię Joachim w serialu "Wojenne dziewczyny". Natomiast od 2021 roku gra Wiktorię w serialu "Kuchnia". Od 15 sierpnia 2020 roku jest żoną cenionego aktora Marcina Bosaka.

Autor: Zuzanna Bartuś

Zobacz też:

Aleksandra Domańska zdradziła pleć dziecka!

Mikołaj Roznerski na zdjęciu z bratem! Towarzyszy im uroczy maluch!
Michał i Aleksandra Żebrowscy ogłosili radosną nowinę!


RMF
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy