Reklama

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła na weselu w Zakopanem! Są zdjęcia!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła pokazali wspólne zdjęcia z wesela. Choć nie była to ich impreza, to z pewnością skradli show. Na dodatek, ostatecznie rozwiali wątpliwości fanów co do łączącego ich uczucia.

Marcelina Ziętek poznała Piotra Żyłę najprawdopodobniej w 2020 roku, gdy po raz pierwszy pojawiły się plotki o ich romansie. Oboje przez długi czas utrzymywali łączące ich uczucie w tajemnicy. Domysły internautów oficjalnie potwierdzili dopiero po roku - w czerwcu 2021 roku. Do pewnego momentu chętnie chwalili się iście sielankową relacją, jednak pod koniec lipca niespodziewanie zamilkli na temat swojego związku. 

Reklama

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła na weselu w Zakopanem

W sieci pojawiły się plotki, jakoby aktorka znana z serialu "19+" i utytułowany skoczek narciarski się rozstali. Po kilku miesiącach nieobecności sami zainteresowani opublikowali kilka relacji, w których zdawali się dementować sensacyjne przypuszczenia.

Teraz ostatecznie potwierdzili, że nie zerwali ze sobą, a są naprawdę szczęśliwą parą. Zwłaszcza że... pokazali zjawiskowe kadry z wesela w Zakopanem! Musimy niestety zasmucić fanów ich szczęścia, ponieważ nie była to ich ceremonia. A więc emocje z ewentualnym ślubem i imprezą weselną Marceliny Ziętek i Piotra Żyły są jeszcze przed nami! Niemniej, gwiazda paradokumentów TVN i sportowiec z pewnością skradli całe show w trakcie wesela.

"19+": Kiedy finałowy odcinek serialu?

W życiu Marceliny Ziętek nadchodzą zmiany, ponieważ będzie musiała znaleźć nowe źródło dochodu. Wszystko dlatego, że zakończyły się zdjęcia do serialu "19+", w którym aktorka występowała od 2017 roku. Jak zakończy się historia jej serialowej postaci - Kai Jarosik? Finałowy odcinek "19+" widzowie zobaczą już w poniedziałek.

Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL