Marcelina Zawadzka założyła mini. Fani patrzyli tylko na... plecy!

Marcelina Zawadzka pochwaliła się nowymi zdjęciami. Tym razem piękna modelka zapozowała w krótkiej, błyszczącej kreacji, odsłaniającej plecy. Internauci nie kryli zachwytu i obsypali celebrytkę gradem komplementów! Jak się prezentowała?

Marcelina Zawadzka na Instagramie

Marcelina Zawadzka prosto z wybiegu dla modelek trafiła do... TV! Piękna Miss Polonia z 2011 roku może pochwalić się długą listą telewizyjnych programów, w których się pojawiała. W ostatnim czasie piękna modelka jest mocno związana z telewizją Polsat: współprowadziła m.in. program: "Farma", a także "Sylwestra z Polsatem". Zawadzka świetnie czuje się zarówno przed kamerą, jak i obiektywem, a świadczyć mogą o tym najnowsze publikacje. Na fotografiach, które wykonał Bogdan Jabłoński, 33-latka zaprezentowała się w krótkiej, błyszczącej kreacji odsłaniającej plecy. Czerwona sukienka idealnie współgrała z rozpuszczonymi włosami oraz delikatnym makijażem i gustowną biżuterią. Całość dała prawdziwy efekt "Wow"!

Reklama

Lawina komplementów pod najnowszymi zdjęciami Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka skierowała swój wzrok prosto w obiektyw, kokietując spojrzeniem. Uwagę użytkowników sieci zwrócił również wspomniany strój, który subtelnie podkreślił wdzięki modelki.

"Marcela. Jedna z najpiękniejszych prezenterek w Polsce, jak i nie na świecie.";

"Zawsze jak milion dolarów.";

"Przepiękna kobieta.";

"Sztos!";

"Idealne zdjęcia" - można przeczytać pod ujęciami.

Niezmiennie wzrasta również licznik wirtualnych "serduszek", które również są wyrazem sympatii ze strony internautów obserwujących instagramowe poczynania gwiazdy.

Marcelina Zawadzka i programy TV

Marcelina Zawadzka to Miss Polonia z 2011 roku. Piękna modelka świetnie wykorzystała swoje "pięć minut", wiążąc swoje życie zawodowe z telewizją. Prowadziła takie programy, jak m.in.: "Bake Off - ale ciacho", "The Voice of Poland" czy "Pytanie na Śniadanie". Swoją przygodę z Telewizją Polską zakończyła w 2020 roku. Na szklane ekrany powróciła dwa lata później.

Marcelina Zawadzka niezmiennie aktywnie działa w mediach społecznościowych, dbając o to, by na jej koncie w sieci nie wiało nudą! Profil modelki na Instagramie obecnie śledzi już blisko 650 tys. internautów. 

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy