Małgorzata Tomaszewska urodziła drugie dziecko! Jak ma na imię?

Prezenterka już raz została mamą w 2017 roku, a w sierpniu 2023 poinformowała o kolejnej ciąży, Jak czuje się mama i kto przekazał wspaniałe wieści? Prezenterka jest już mamą małego Enzo, a teraz urodziła się córeczka!

Prezenterka przez długi okres swojej ciąży była aktywna zawodowo. Współprowadziła z Aleksandrem Sikorą program “pytanie na śniadanie", a widzowie obserwowali rosnący brzuszek.  

Prezenterka niedawno pożegnała się z rolą prowadzącej i zamieściła przejmujący wpis dotyczący jej życia. 

"Dwa serca. Silniejsze niż kiedykolwiek, bo razem. Organizm mamy zniesie wszystko dla swojego dziecka. Bardzo dziękuję za wasze ogromne wsparcie. Chcę myśleć tylko o tym, że spełniamy moje marzenie z dzieciństwa - o kochającej się, dużej rodzinie. Tylko tyle i aż tyle. A tak naprawdę wszystko" 

Reklama

Małgorzata Tomaszewska: Urodziła córkę

Nowonarodzone dziecko jest pierwszą córką prezenterki. Wcześniej została mamą Enzo, który ma obecnie 7 lat. Ojcem dziecka jest Ahmet Seygi Yigit Tarci, sąsiad kobiety, tureckiego pochodzenia. Według doniesień szczęśliwej mamy, córka miała mieć na imię Laura, mimo że równie szczęśliwy dziadek podał imię — Luiza. Doszło do pomyłki? 

Kto jest ojcem dziecka Małgorzaty Tomaszewskiej?

Wielu widzów zadawało sobie pytanie, kim jest ojciec dziecka Tomaszewskiej. Prezenterka nigdy tego nie zdradziła i raczej nie zanosi się na zmianę. Na ten moment wiadomo jedynie, że partner nie jest związany z branżą rozrywkową. 

Zobacz też: 

Co studiowała Katarzyna Pakosińska? Oto, co odkryliśmy o nowej gospodyni "Pytania na Śniadanie"

"Farma": jesteśmy tuż przed finałem. Kto dziś zmierzy się w błotnej arenie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy