Małgorzata Kożuchowska przeszła metamorfozę! Zaskoczyła kolorem włosów

Małgorzata Kożuchowska zapisała się w pamięci widzów jako charakterystyczna blondynka. Na Instagramie pojawiły się kadry z ostatniego balu charytatywnego, na którym aktorka pojawiła się w zupełnie nowym kolorze.

Małgorzata Kożuchowska – metamorfoza

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na swoim Instagramie kadrami z ostatniego balu charytatywnego, w którym uczestniczyła. Wydarzenie przyciągnęło wiele osobistości ze świata show-biznesu. Aktorka na tę okazję postanowiła odpowiednio się wystroić – założyła czarną suknię o nietypowym kroju, inspirowaną barokiem. Ale to jej fryzura ściągnęła całą uwagę. 

Kożuchowska, znana ze swoich charakterystycznych blond włosów, tym razem przefarbowała się na różowo! Mimo że zmiana była tylko chwilowa, ponieważ została wykonana sprejem koloryzującym i zniknęła po jednym umyciu włosów, bardzo spodobała się internautom. 

Reklama

Oto, jak skomentowali rewolucyjną zmianę w wyglądzie aktorki: "Szalejesz", "Fryzurka super", "Olśniewająca", "Piękne włosy".

Przesuń zdjęcie w prawo

Małgorzata Kożuchowska – kariera, Instagram

Małgorzatę Kożuchowską widzowie znają przede wszystkim z roli Hanny Mostowiak w "M jak miłość" i Natalii Boskiej w "rodzince.pl". Oprócz kariery telewizyjnej ma też za sobą role teatralne. 

Nie da się ukryć, że jest jedną z gwiazd show-biznesu w Polsce – gości na przeróżnych balach i przyjęciach, a kadrami z życia dzieli się w mediach społecznościowych, chociażby na Instagramie. Tam śledzi ją ponad 1,1 miliona osób!

Autor: Hubert Drabik

Czytaj więcej: Małgorzata Kożuchowska i Marek Straszewski: Ich miłość rozkwitła na sesji zdjęciowej

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama