Małgorzata Foremniak: 55-latka zachwyca! "Cudowna w każdym wydaniu"

Małgorzata Foremniak zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie, a internauci pospieszyli z pochwałami. "Cudowna w każdym wydaniu" - piszą.

Małgorzata Foremniak w naturalnej odsłonie

Małgorzata Foremniak przykuła uwagę internautów nowym zdjęciem, której pojawiło się na Instagramie. 55-letnia aktorka pokazała się na nim w naturalnym wydaniu. Użytkownicy sieci w ekspresowym tempie zareagowali na wpis jurorki programu "Mam talent!". Pod jej postem pozostawili kilkanaście komentarzy. Niektórzy obserwatorzy są zachwyceni tym, jak gwiazda prezentuje się w naturalnej odsłonie.

Małgorzata Foremniak: Instagram

Foremniak, podobnie jak większość jej kolegów i koleżanek z branży, jest obecna w mediach społecznościowych. 55-latka aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie często dzieli się z internetową publicznością prywatnym życiem i kulisami pracy zawodowej. Dotychczas jej wirtualną bibliotekę zdjęć zaobserwowało ponad 112 tysięcy osób.

Reklama

Małgorzata Foremniak: Kariera i życie prywatne

Małgorzata Foremniak jest od lat jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. 55-letnia dziś gwiazda ma na koncie wiele ról w filmach i serialach, takich jak: "Quo vadis", "Pitbull", "Świadek koronny", "Na dobre i na złe" czy "Och, Karol 2". Artystka zdobyła ogromną sympatię widzów jako jurorka programu "Mam talent!", w którym ocenia występy uczestników nieprzerwanie od 2008 roku. Obecnie stacja TVN pokazuje czternastą edycję tego talent show.

Autor: Hubert Wiączkowski

Zobacz też:

"Wiedźmin": Kontrowersje wokół scenariusza. Nabijali się z twórczości Sapkowskiego?

To ona zagrała pierwszą Bożenkę z "Klanu". Co dzisiaj robi?

"The Crown": Przyjaciółka księżnej Diany o twórcach serialu. "Sadystyczni ludzie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy