Klan

Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 12928
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To ona zagrała pierwszą Bożenkę z "Klanu". Co dzisiaj robi?

"Klan" jest najdłużej emitowanym serialem w Polsce. W tym czasie przez plan produkcji przeszło wiele osób. Niektórzy aktorzy grają w produkcji niemal od początku. Jedną z takich osób jest Agnieszka Kaczorowska, która od ponad 20 lat wciela się w Bożenkę. Jednak mało kto dzisiaj pamięta, że to nie ona była pierwszą odtwórczynią tej bohaterki.

Olivia Sivelli: To ona była pierwszą Bożenką z "Klanu"

W początkowych odcinkach "Klanu" w rolę Bożenki wcielała się Olivia Sivelli. Dziewczynka grała w serialu przez dwa lata. Mała aktorka miała przed sobą wymagające zadanie - musiała zagrać trudne sceny w domu dziecka. 

Rola w telenoweli to nie jest jej jedyne aktorskie osiągnięcie. Jako dziecko wystąpiła również w trzech sztukach Teatru Telewizji oraz kilku reklamach.

Jej dobrze zapowiadającą się karierę przerwał wyjazd do Wielkiej Brytanii, do której przeniosła się wraz z całą rodziną. Po tym nie zdecydowała się już na kontynuowanie swojej przygody z aktorstwem.

Reklama

Olivia Sivelli: Co dzisiaj robi?

Olivia Sivelli ukończyła studia w Liverpoolu, a następnie przeprowadziła się do Londynu. W międzyczasie wyrosła na piękną kobietę. Aktorstwo zamieniła na modeling.

Przez kilka lat brała udział w castingach do sesji zdjęciowych i reklam. Doszła nawet do końcowych etapów konkursu Top Model UK. Porzuciła jednak karierę modelki i skupiła się na studiach medycznych. "To była fajna przygoda. Przypomniało mi się, jak to jest być modelką i uznałam, że to jednak nie jest zawód dla mnie" - cytuje jej słowa portal Pudelek.pl.

Olivia bardzo strzeże swojej prywatności. Wiadomo jednak, że obecnie pracuje w pogotowiu ratunkowym. W maju ubiegłego roku wyszła za mąż. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Klan | Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy