Maja Oświecińska: Dlaczego córka Tomasza Oświecińskiego nie chodzi do szkoły?

Tomasz Oświeciński ujawnił w najnowszym wpisie na Instagramie, że jego 13-letnia córka Maja, która poszła w jego ślady i rozwija karierę aktorską, rozpoczęła nauczanie domowe. Aktor twierdzi, że jest to korzystne rozwiązanie dla dzieci, które pracują zawodowo w branży aktorskiej.

"Z własnego doświadczenia wiem, że nauczanie domowe może być świetnym sposobem na dostosowanie edukacji do indywidualnych potrzeb dziecka. Kiedy pracujesz jako aktorka, czasami musisz działać poza schematem i być elastycznym w swoim planie dnia. Nauczanie domowe daje Ci wolność i elastyczność, którą potrzebujesz, aby skutecznie zarządzać swoim czasem" - napisał na Instagramie Tomasz Oświeciński.

W dalszej części wpisu wymieniał korzyści płynące z nauczania domowego.

"Możesz skoncentrować się na swojej pracy aktorskiej i jednocześnie zdobyć wiedzę i umiejętności, których potrzebujesz, aby kontynuować rozwój swojej kariery. Możesz również pracować nad swoim harmonogramem, co jest niezbędne, aby uprawiać swoje hobby i pasje, jednocześnie spełniając swoje obowiązki edukacyjne" - uważa Oświeciński.

Reklama

Aktor zaznaczył, że nauczanie domowe "daje to możliwość zarządzania czasem i pozwala na skuteczne połączenie pracy z nauką".

Na potwierdzenie swych słów pochwalił się najnowszymi ocenami swej córki. Matematyka - 6,  Informatyka - 5" - napisał.

13-letnia Maja Oświecińska poszła w ślady taty i mimo młodego wieku rozpoczęła już karierę aktorską. Od lat występuje w serialu "Na Wspólnej", gdzie gra Julkę, córkę Igora Nowaka (Kuba Wesołowski). 

Utalentowana nastolatka ma już na swoim koncie role w "Kobietach mafii" oraz w "Pierwszej miłości". Wystąpiła też w teledysku Pawła Domagały u boku Agaty Kuleszy i Katarzyny Maciąg.

Maja Oświecińska: U boku taty

Tomasz Oświeciński w serialu "Pierwsza miłość" wciela się w rolę Fabiana. Od kilku lat wiadomo, że gwiazdor zaraził pasją do aktorstwa swoją córkę, Maję, która także dołączyła do obsady tej produkcji, wcielając się w Stasię. 

"Dziwnie jest grać w serialu ze swoją córką... Tylko, że nie Ty jesteś jej tatą" - żartował gwiazdor na Instagramie. 

"Double trouble - Stasia i Jolka, dwie córki z Serialu Pierwsza Miłość. Jedna służbowo moja, a druga prywatnie. Obie w wieku dorastania i mocno zbuntowane. Jak to mówią - małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot. Chyba nie dałbym rady 2 takim agentkom w rzeczywistości" - napisał aktor na Instagramie, publikując zdjęcie z planu. 

Oprócz aktorstwa Maja pasjonuje się także jazdą konną i profesjonalnym makijażem, a swoje prace publikuje na Instagramie. "Make up. Wiecie, że fascynuje mnie od dawna. To co potrafię jest kroplą w morzu w stosunku do tego, ile się muszę jeszcze nauczyć" - informowała swoich fanów. 

Na jednym ze zdjęć z tatą również pokazała się w mocnym makijażu, co nie spodobało się wielu internautom. Tata jednak błyskawicznie stanął w jej obronie stwierdzając, że nie widzi w tym nic złego. "Lubi robić makijaż dla siebie i innych. Jest to jej hobby, drugie po koniach. (...) Na planie serialu też robią jej makijaż" - wyjaśnił. 

Tomasz Oświeciński: Wrodzony talent

Zanim w 2010 roku Tomasz Oświeciński otrzymał swoją pierwszą, niewielką rolę w serialu "Klan", zajmował się czymś zupełnie innym - trenował judo, a potem został trenerem fitness. 

Jak sam powiedział w jednym z wywiadów, wcześniej był także "chuliganem", jednak ten okres w życiu uważa już za zamknięty. W międzyczasie został także zawodnikiem sztuk walki, a także brał udział w zawodach MMA. 

Pierwszą ważną rolą dla aktora była postać Andrzejka w "M jak miłość". Gwiazdor wystąpił również w kilku filmach Patryka Vegi, m.in. "Pitbull. Nowe porządki""Kobiety mafii""Botoks" i "Polityka".

Tomasz Oświeciński urodził się w 1973 w Białymstoku. Jest aktorem niezawodowym. Zajmuje się także choreografią walk. Rozgłos i popularność przyniosła mu rola Marcina "Stracha" Opałki w filmie "Pitbull. Nowe porządki" Patryka Vegi. Oświeciński zagrał tam gangstera.

"Wymyśliłem tę postać jako gościa, którego można polubić, który nie jest myślicielem, ale wzbudza sympatię. Miałem czas, żeby się przygotować do tej roli - wiedziałem o niej pół roku wcześniej. Wszystkie jego słynne odzywki są zasłyszane przeze mnie i prawdziwe" - mówił w wywiadzie dla "Super TV". 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Maja Oświecińska | Tomasz Oświeciński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy