Maja Hyży zachwyciła kreacją. Uwagę zwracają jednak... stopy

Maję Hyży już wkrótce zobaczymy w świątecznym odcinku "Familiady". Zanim to jednak nastanie, w sieci mogliśmy podpatrzeć zdjęcia z planu, na których dokładnie widać kreacje gwiazd. Szczególną uwagę przyciągnęła piosenkarka, która zaprezentowała się w śnieżnobiałej stylizacji.

Maja Hyży zaskoczyła stylizacją

Maja Hyży popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "X Factor". Karierę związała jednak nie z TVN-em, a z Telewizją Polską. Od dłuższego czasu możemy oglądać ją na najważniejszych wydarzeniach muzycznych, organizowanych przez TVP. Piosenkarka wystąpiła m.in. na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, Festiwalu w Opolu, czy w teleturnieju "Jaka to melodia". W grudniu zobaczymy ją natomiast w świątecznym odcinku "Familiady". Nagrania do odcinka już się zakończyły, a produkcja pochwaliła się zdjęciami z planu.

Dzięki fotografiom już dziś możemy dowiedzieć się, jak w programie będą prezentować się uczestnicy. Niezaprzeczalnie na najbardziej spektakularną kreację postawiła właśnie piosenkarka. Gwiazda miała na sobie biały komplet, złożony z obszernych spodni i marynarki, ściągnięty ozdobnym paskiem. Tym co jednak zwraca uwagę najbardziej jest... brak obuwia. Artystka na nagraniach pojawiła się bowiem boso! Jak podoba wam się jej stylizacja?

Reklama

Podczas nagrań programu piosenkarce towarzyszyli także Kuba Szmajkowski, Filip Lato, Dagmara Bryzek i Krzysztof Cugowski Junior.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy