Reklama

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak żegnają synka. Odbył się pogrzeb

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak w poniedziałek 1 sierpnia 2022 r. pożegnali synka, Oliwiera. W Oleśnicy odbyły się uroczystości pogrzebowe, a modelkę i piłkarza w tych trudnych chwilach wspierali najbliżsi.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak: Modelka i piłkarz pogrążeni w żałobie

O chorobie chłopca Magdalena Stepień, modelka i była partnerka piłkarza Jakuba Rzeźniczaka, poinformowała na początku tego roku za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wyznała wówczas, że u jej syna wykryto rzadki nowotwór wątroby, a jedyną szansą na możliwe pokonanie choroby jest drogie leczenie w Izraelu. Modelka poprosiła fanów również o wsparcie finansowe. Ostatecznie razem z chłopcem wybrała się do izraelskiej kliniki. Leczenie okazało się nieskuteczne. 

28 lipca rodzice chłopca wydali oświadczenie, w którym poinformowali o jego śmierci

Reklama

"Kochani, choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376" — napisała Magdalena Stępień.

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak pożegnali synka

Pogrzeb Oliwiera Rzeźniczaka odbył się w poniedziałek w Oleśnicy. Tuż przed uroczystością, zgromadzeni odmówili różaniec za zmarłego. Jak podaje "SE", w tych trudnych chwilach modelkę i piłkarza wspierali najbliżsi, między innymi znajomy Rzeźniczaka z Wisły Płock, Dominik Furman.

Kilka dni temu matka chrzestna Oliwiera poprosiła, aby żałobnicy przynieśli białe balony. "SE" podaje, że zgromadzeni uszanowali prośbę, a część z nich przyniosła także białe róże. 

Zobacz też:

Aleksandra Wojtyczka nie żyje. Była związana z TVP Katowice

Nichelle Nichols nie żyje. Gwiazda znana z serialu "Star Trek" miała 89 lat

Tłumy żegnały gwiazdę "Sanatorium miłości". Wśród nich przyjaciele z programu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL