Magdalena Mołek: Tak mieszka dziennikarka! Sercem klimatycznych czterech ścian są książki

Magdalena Mołek od 2020 roku prowadzi swój własny kanał na YouTube zatytułowany "W moim stylu". Przeprowadza wywiady ze znanymi postaciami, porusza ważne tematy społeczne i obyczajowe, opowiada o swoim życiu. Jak wygląda życie prywatne dziennikarki? Od dwunastu lat jest w związku małżeńskim z Maciejem Taborowskim, z którym ma dwójkę dzieci. Mołek niezbyt często dzieli się szczegółami z życia rodzinnego, lecz na jej Instagramie można dostrzec, jak mieszka dziennikarka.

Magdalena Mołek: Kariera i odejście z telewizji

Wielką popularność przyniosły Magdzie Mołek pozycje TVN - "Moja krew", show "Taniec z gwiazdami", którego pierwszą edycję prowadziła z Hubertem Urbańskim, oraz, oczywiście poranny program "Dzień Dobry TVN". Przez lata była jego prezenterką, a na antenie partnerowali jej m.in. Olivier Janiak, Jolanta Pieńkowska, Andrzej Sołtysik, Marcin Meller.

Kiedy w lipcu 2019 roku po 15 latach przygody z "Dzień Dobry TVN" wraz z Marcinem Mellerem postanowiła odejść z programu, widzowie byli zaskoczeni. Dziennikarka opublikowała na Facebooku wpis wyjaśniający jej decyzję oraz pożegnała się z fanami.

Reklama

"Po 15 latach pracy w 'Dzień Dobry TVN', w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący Marcin Meller też (...) To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle" - można było przeczytać w poście.

Magda Mołek nie zrezygnowała jednak z zawodu. W 2020 roku założyła swój własny kanał na YouTube zatytułowany "W moim stylu". Przeprowadza wywiady ze znanymi postaciami, porusza ważne tematy społeczne i obyczajowe, opowiada o swoim życiu.

Magdalena Mołek chroni prywatność swojej rodziny

Dziennikarka stara się oddzielać życie zawodowe od prywatnego. "Prawda jest taka, że od 25 lat nie mam na własność swojego nazwiska i twarzy. Za to ustaliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. To jest nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię. To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano, więc ja chcę go dać swoim dzieciom" - mówiła w rozmowie z magazynem "Gala". 

Mołek aktywnie prowadzi konto na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad pół miliona osób. Jednak nie dodaje na nim zdjęć z rodziną. Jeśli opisuje prywatne sprawy, to te dotyczące jej osoby. Nie znajdzie się na nim również zdjęć jej męża czy dzieci. Dziennikarka od dwunastu lat jest w związku małżeńskim z Maciejem Taborowskim.

Magda Mołek i Maciej Taborowski doczekali się dwóch synów: w 2011 roku na świat przyszedł Henryk, a siedem lat później Stefan. Dziennikarka rzadko komentuje swoje życie prywatne. Jednak kilka lat temu w rozmowie z "Vivą" przyznała, że jej małżeństwo opiera się na partnerstwie. "Pomagamy sobie. Kiedy ja więcej pracuję, mąż jest z dziećmi, ogarnia dom. Miłość jest beztroska wtedy, kiedy chodzi się na romantyczne randki, ale codzienne życie z opieką nad dziećmi, pracą zawodową i ważnymi projektami to już miłość wymagająca. To jest test partnerstwa" - mówiła.

Magdalena Mołek: W książkowym zaciszu. Tak mieszka dziennikarka

Wnętrza mieszkania Magdaleny Mołek można dostrzec na niektórych zdjęciach na Instagramie. Cztery ściany dziennikarki zostały urządzone minimalistycznie i z klasą. Dominują biele i beże, przełamane roślinną zielenią i brązem. Niepowtarzalnego klimatu nadają mieszkaniu drewniane podłogi.

Mołek spędza czas w gabinecie wypełnionym książkami. Nie da się ukryć, że posiada imponującą biblioteczkę, która stanowi tło dla wielu jej fotografii.

W wysmakowanym stylu Magdalena Mołek urządziła również pozostałe pomieszczenia. Choć nie pokazuje ich zbyt często, na Instagramie można dostrzec kuchnię i sypialnię. 

Uwagę zwraca także kącik wypoczynkowy, w którym da się dostrzec ciekawą komodę, rodem z PRL-u. W połączeniu z nowoczesnymi meblami, nadaje pomieszczeniu interesującego klimatu.

Czytaj więcej: Magda Mołek o mobbingu w TVN? "Byłam przerażona"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy