Magdalena Cielecka zapytana o młodszego partnera. Nie kryła irytacji

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner od kilku lat idą razem przez życie. Para rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Niedawno aktorka została zapytana o relację z młodszym partnerem. Gwiazda "Lęku" nie kryła irytacji.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner: Jak wygląda ich codzienność?

O tym, że Magdalena Cielecka związała się ze swym młodszym o szesnaście lat kolegą po fachu, plotkowano w 2019 roku. Podobno aktorka i Bartosz Gelner zbliżyli się do siebie podczas sylwestra, który spędzili z grupą wspólnych przyjaciół w Atenach. Obecnie para nie dzieli się zbyt wieloma szczegółami ze swojego życia prywatnego, zazwyczaj nie pozują do wspólnych zdjęć na ściankach i nie udostępniają wspólnych chwil w mediach społecznościowych. 

Reklama

Magdalena Cielecka gościła niedawno w programie "Pytanie na śniadanie", w którym odniosła się również do związku z Gelnerem. Tym razem skupiła się na wspólnym zawodzie. Odpowiedziała m.in. na pytanie, czy w domu również rozmawiają na tematy zawodowe. "Tak. Trudno tego uniknąć. Słyszę czasem, że są takie pomysły. 'A, my nie przynosimy pracy do domu'. Mnie się wydaje, że się nie da. Zawód, który się lubi i uprawia z pasją, to on też łączy, można się pospierać, podyskutować" - przyznała. 

Dodała również, że pracują razem w jednym teatrze. "My też razem jesteśmy w Nowym Teatrze, Bartek jest w zespole od ładnych paru lat, mamy razem próby. Jesteśmy w procesie prób do nowego spektaklu, więc te pomysły wpadają całkowicie naturalnie. Oglądamy film, czymś się można zainspirować, to jest po prostu część życia, jak każda inna, w każdym związku" - dodała aktorka.

Magdalena Cielecka przerwała wywiad

Kilka dni temu Magdalena Cielecka odebrała nagrodę Orły 2024 dla najlepszej aktorki za rolę w filmie "Lęk". Podczas gali została zapytana przez dziennikarkę Pudelka o swojego partnera, który tego wieczoru jej nie towarzyszył. Aktorka, która wcześniej chętnie odpowiadała na zawodowe pytania, zdecydowanie nie chciała opowiadać o życiu prywatnym. 

Zapytana o powód jego nieobecności odpowiedziała krótko: "Nie wiem. Trzeba go zapytać". Dziennikarka jednak nie odpuszczała: "Nie mamy okazji go dzisiaj zapytać niestety, ale może przy następnej okazji. Czyli tym razem na zdjęcia paparazzi nie mamy co liczyć". Magdalena Cielecka nie kryjąc coraz większej irytacji ponownie ucięła temat i odpowiedziała jedynie "nie". Przy kolejnym pytaniu podziękowała za rozmowę mówiąc: "To chyba nie jest moment na tę rozmowę".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy