Magdalena Cielecka o związku z młodszym aktorem. "To jest po prostu część życia"

O związkach Magdaleny Cieleckiej zawsze było głośno. Obecnie od kilku lat idzie przez życie u boku dużo młodszego partnera. Para stara się zachować swoją prywatność dla siebie. Aktorka wie jednak, że nie uniknie pytań o ich relację.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner: Miłość, która nie zna granic

O tym, że Magdalena Cielecka związała się ze swym młodszym o szesnaście lat kolegą po fachu, plotkowano w 2019 roku. Podobno aktorka i Bartosz Gelner zbliżyli się do siebie podczas sylwestra, który spędzili z grupą wspólnych przyjaciół w Atenach. Obecnie para nie dzieli się zbyt wieloma szczegółami ze swojego życia prywatnego, zazwyczaj nie pozują do wspólnych zdjęć na ściankach i nie udostępniają wspólnych chwil w mediach społecznościowych. 

Reklama

Oficjalnie do związku z 16 lat młodszym aktorem Cielecka przyznała się w 2022 roku w wywiadzie dla "Zwierciadła". Potwierdziła wtedy, że są razem już od 2019 roku. "Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. (...) Z jakiegoś powodu serce wybrało jego" - powiedziała.

Kilka miesięcy później na temat ich relacji głos zabrał Bartosz Gelner. W programie "Kuba Wojewódzki" Gelner ostro odniósł się do komentarzy dotyczących różnicy wieku pomiędzy nimi oraz słów, że wyglądają "jak matka i syn". "To jest jakiś absurd! Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. (...) Magda w ogóle wygląda, jakby była w moim wieku" - oświadczył.

Aktor przyznał, że oboje świadomie unikają zainteresowania mediów. "Można się na tym grubo poślizgnąć. Wydaje mi się, że jak się za bardzo dasz wchłonąć tym mediom i otworzysz się na nie, to one cię jakby ścigają. Z Magdą też nie lubimy się pokazywać, nie mamy też takiej potrzeby" - przyznał.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner: Jak wygląda ich codzienność?

Magdalena Cielecka gościła niedawno w programie "Pytanie na śniadanie", w którym odniosła się również do związku z Gelnerem. Tym razem skupiła się na wspólnym zawodzie. Odpowiedziała m.in. na pytanie, czy w domu również rozmawiają na tematy zawodowe. "Tak. Trudno tego uniknąć. Słyszę czasem, że są takie pomysły. 'A, my nie przynosimy pracy do domu'. Mnie się wydaje, że się nie da. Zawód, który się lubi i uprawia z pasją, to on też łączy, można się pospierać, podyskutować" - przyznała. 

Dodała również, że pracują razem w jednym teatrze. "My też razem jesteśmy w Nowym Teatrze, Bartek jest w zespole od ładnych paru lat, mamy razem próby. Jesteśmy w procesie prób do nowego spektaklu, więc te pomysły wpadają całkowicie naturalnie. Oglądamy film, czymś się można zainspirować, to jest po prostu część życia, jak każda inna, w każdym związku" - dodała aktorka.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka | Bartosz Gelner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy