Bartosz Gelner o związku z 16 lat starszą Magdaleną Cielecką. "To jest jakiś absurd"

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są od jakieś czasu parą. Choć aktorka jest starsza o 16 lat od swego partnera, nie stanowi dla nich żadnego problemu. Aktor wyznał niedawno, jak ludzie reagują na ich związek. "To jest jakiś absurd" - oświadczył ostro.

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka są parą

O tym, że znani aktorzy są parą plotkowano od dawna. Magdalena Cielecka oficjalnie do związku z 16 lat młodszym aktorem przyznała się w tym roku w wywiadzie dla "Zwierciadła". Okazało się, że są razem już od 2019 roku. Para unika ścianek i wspólnego pokazywania się w miejscach publicznych.

"Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. (...) Z jakiegoś powodu serce wybrało jego" - powiedziała.

"Jak matka i syn"? Ostry komentarz Gelnera

Niedawno na temat ich relacji głos zabrał Bartosz Gelner. Komentarze dotyczące różnicy wieku pomiędzy nimi oraz słowa, że wyglądają "jak matka i syn" oburzają aktora. W programie "Kuba Wojewódzki" Gelner ostro odniósł się do tej kwestii.

Reklama

"To jest jakiś absurd! Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. (...) Magda w ogóle wygląda, jakby była w moim wieku" - oświadczył.

Aktor przyznał, że oboje świadomie unikają zainteresowania mediów. "Można się na tym grubo poślizgnąć. Wydaje mi się, że jak się za bardzo dasz wchłonąć tym mediom i otworzysz się na nie, to one cię jakby ścigają. Z Magdą też nie lubimy się pokazywać, nie mamy też takiej potrzeby" - przyznał.

Gelner zdradził również, że jego rodzina bardzo ciepło przyjęła wiadomość o ich związku. "Mama jest zachwycona" - stwierdził. "A babcia czasami mówi: 'Proszę pozdrowić panią Magdę'. Zawsze mnie to bardzo śmieszy" - dodał.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Gelner | Magdalena Cielecka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy