"M jak miłość": Bartłomiej Nowosielski schudł 20 kg! Efektem pochwalił się na Instagramie

Bartłomiej Nowosielski na co dzień wciela się w postać Tadka w serialu "M jak miłość". Aktor wzbudził wielką sympatię widzów, którzy śledzą wątek jego bohatera. Niedawno wyznał, że jest na drodze do utraty wagi. Na Instagramie można zobaczyć najnowszy kadr z siłowni, gdzie ćwiczy z żoną.

Bartłomiej Nowosielski o utracie wagi

Bartłomiej Nowosielski dołączył do obsady "M jak miłość". Lubiany aktor wciela się w Tadeusza, sąsiada rodziny Mostowiaków w Grabinie. Sympatyczny Tadek szybko stał się dobrym przyjacielem młodych Uli i Bartka. Aktor niedawno gościł na kanapie "Pytania na śniadanie". W programie opowiedział Katarzynie Cichopek o swojej przemianie.

Reklama

Nowosielski jeszcze niedawno ważył ponad 160 kilogramów. Zdecydował się jednak na utratę nadprogramowej wagi. Najpierw stracił 7 kg, później zdecydował się na operację zmniejszenia żołądka, po której stracił 20 kg. 

Bartek Nowosielski schudł 20 kilogramów

Bartłomiej Nowosielski pochwalił się na Instagramie pierwszymi efektami. Na jego koncie pojawiło się zdjęcie, na którym oznaczyła go jego żona - Ewelina Kudeń-Nowosielska.

Fani są zachwyceni metamorfozą Bartłomieja Nowosielskiego. Pod postem pojawiło się mnóstwo wspierających komentarzy: "Coraz mniej was", "Jesteście najlepsi", "Tak trzymać".

Zobacz też:

"M jak miłość": Odcinek 1693. Młoda Wojciechowska odzyska chłopaka! 

"M jak miłość": Odcinek 1692. Budzyński będzie miał córkę z Julią!

"Na dobre i na złe": Odcinek 863. Blanka wygarnie Glorii, że przez nią będzie siedzieć do końca życia!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy