Reklama

"Królowe życia": ​Dagmara Kaźmierska zachwyca na jachcie

Zanim 46-letnia dziś Dagmara Kaźmierska stała się najsłynniejszą bohaterką serialu TTV "Królowe życia", była m. in. barmanką, sprzątaczką, kelnerką w ekskluzywnym. Za sutenerstwo na czternaście miesięcy trafiła za kratki. Dzięki programowi TTV stała się gwiazdą, która chętnie pokazuje na Instagramie swoje królewskie życie.

Dagmara Kaźmierska na Instagramie

Dagmara Kaźmierska, pomimo towarzyszących jej postaci wielu kontrowersji, ma imponujące grono fanów. Bohaterka programu "Królowe życia" prowadzi własny profil na Instagramie, który obserwuje przeszło milion osób. Mało która celebrytka w Polsce może pochwalić się tak dużą popularnością.

Kaźmierska regularnie dzieli się z fanami nowymi wpisami i zdjęciami. Chętnie pokazuje swoje "królewskie" życie i chwali się kolejnymi zagranicznymi wyjazdami. Szczególnie ulubiła sobie jedną destynację - Egipt. To właśnie tam spędza czas, gdy w Polsce panuje jesienna szarówka. Niedawno wybrała się tam po raz kolejny.

Reklama

"Królowe życia": Gdyby nie więzienie, Dagmara Kaźmierska, nie zostałaby sławna 

Dagmara Kaźmierska zachwyca na jachcie

Dagmara Kaźmierska odpoczywa w Egipcie i nie omieszkała pochwalić się fanom pierwszymi zdjęciami z zagranicznego urlopu. Publikując zdjęcia z jachtu o wdzięcznej nazwie "Queen of Life", zwróciła się do obserwatorów: "Dzień dobry, kochani. Widzicie, co mamy za oknem. Więc pakujemy manatki i lecimy do słoneczka. Zapraszam do Egiptu!".

Gwiazda programu "Królowe życia" przy okazji zareklamowała swój egipski biznes. "Jeśli będziecie w Hurghadzie, to koniecznie musicie wybrać się z nami w rejs. Mamy świetne jedzenie, miłą obsługę. A co najważniejsze, moi przyjaciele rozmawiają po polsku, niemiecku i angielsku. Więc bez problemu się dogadacie. Poza tym mój wspólnik Mark ma hopla na punkcie bezpieczeństwa. Łodzie ratunkowe itd... Na co lokalni nie bardzo zwracają uwagę. Także zapraszam serdecznie. Po co marznąć, jak można się opalać" - napisała.

Uwagę internautów przykuło zwłaszcza jedno z opublikowanych przez Kaźmierską zdjęć. Fotografia, na której "królowa życia" w panterkowym stroju eksponuje swoje wdzięki, zrobiła na nich niemałe wrażenie. Fani nie szczędzili gwieździe komplementów i ciepłych słów.

"No, no, robi wrażenie", "Kobieta petarda", "Żeby więcej takich ludzi było jak pani", "Ale figura! Super pani wygląda", "Pani Dagmaro, jest pani cudowna", "Dagmara, ale ty masz fajny tyłek!", "Daga! Jaka z ciebie laska", "Aż się cieplej zrobiło od tych pięknych zdjęć!" - piszą zachwyceni.

"Królowe życia": Dagmara Kaźmierska namówi mamę do udziału w serialu? 

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL