Klaudia El Dursi chwali się formą. Fanów zachwycił jej... syn

Klaudia El Dursi, gwiazda i prowadząca program "Hotel Paradise", zamieściła na swoim Instagramie filmik, który zachwycił internautów. Pięknej modelce na nagraniu towarzyszy syn. "Jaka matka, taki syn".

Klaudia El Dursi: Od "Top Model" do gwiazdy TVN

Klaudia El Dursi od wielu lat próbowała zrobić karierę w polskim show-biznesie, ale dopiero udział w "Top Model" stał się dla niej przepustką do prawdziwej sławy. Choć nie wygrała programu, zyskała dzięki niemu ogólnopolską rozpoznawalność. 

Klaudia El Dursi od sześciu sezonów jest gospodynią "Hotelu Paradise". Prowadzenie wzbudzającego ogromne emocje programu przysporzyło jej nie lada popularności. 33-latkę można niewątpliwie nazwać największą gwiazdą wylansowaną przez randkowy reality-show TVN7. Potwierdzenia tej tezy nie trzeba szukać daleko - wystarczy wejść na profil modelki na Instagramie. Tam jej poczynania bacznie obserwuje już niemal 840 tysięcy osób.

Reklama

Klaudia El Durski: Synowie

Gwiazda chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Na jej profilu nie brakuje zdjęć, na których chwali się swoją idealną sylwetką. Na jednym z ostatnich postów towarzyszył jej syn. Prywatnie Klaudia El Dursi jest mamą dwóch synów. Jak wyjawiła, matką została mając 19 lat, a z ojcem Dawida (swojego pierwszego syna) rozstała się krótko po narodzinach dziecka. Drugiego syna ma ze swoim obecnym partnerem, Jackiem Leszczyńskim.

"Byłam zaskoczona i nie spodziewałam się tego, nie planowałam tej ciąży, ale ja byłam trochę dziwną nastolatką, która już w podstawówce i gimnazjum mówiła, o tym, że jej marzeniem jest być młodą mamą. Ja się ucieszyłam bardzo, wizualizowałam sobie, że to będzie moja córeczka i będziemy takimi dwiema przyjaciółkami. To się nie spełniło, ale mam cudownego syna, który też jest moim przyjacielem" - mówiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". 

"Jaka matka, taki syn"

Gwiazda telewizji ma fantastyczny kontakt ze swoimi dziećmi. Chłopcy często towarzyszą jej na instagramowych relacjach. Na ostatnim filmiku El Dursi wystąpiła razem ze swoim najstarszym synem. Na filmie widać, jak modelka podnosi bluzę odsłaniając umięśniony brzuch. Po chwili to samo robi nastoletni syn gwiazdy, który również może pochwalić się imponującym "kaloryferem". "Jaka matka, taki syn" - napisała w poście modelka. Post wzbudził ogromne zainteresowanie fanów, którzy nie szczędzili matce i synowi komplementów. 


swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy