Klaudia El Dursi pokazała nagie zdjęcie z okresu ciąży. "Jesteś przepiękna"

Klaudia El Dursi, gwiazda stacji TVN jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem wstawiła zdjęcie z okresu ciąży. Obserwatorów zachwycił wygląd prezenterki. W komentarzach czytamy: "Chciałabym tak wyglądać w tym stanie!".

Klaudia El Dursi na Instagramie

Klaudia El Dursi, odkąd wzięła udział w programie "Top Model", a następnie została gospodynią "Hotelu Paradise", jest jedną z najgorętszych gwiazd polskiego show-biznesu. 33-latka dziś cieszy się oszałamiającą popularnością, która jednak nie wzięła się znikąd. 

Modelka ciężko na nią pracowała – swoje pierwsze kroki w branży stawiała bowiem już kilkanaście lat temu, grając m. in. niewielkie role w serialach "BrzydUla" czy "Prosto w serce". Dziś na Instagramie ma już przeszło 830 tysięcy obserwujących, którzy bacznie śledzą każdy jej krok.

Reklama

Klaudia El Dursi nago w ciąży

Klaudii El Dursi często zdarza się wracać pamięcią do dawnych czasów i publikować w sieci archiwalne kadry, które zawsze wzbudzają niemałe emocje. Egzotyczna piękność postanowiła podzielić się z fanami kolejnymi takimi fotografiami i wywołała jeszcze większe poruszenie niż zwykle. El Dursi pochwaliła się bowiem sesją z okresu drugiej ciąży. Przed obiektywem pozowała zupełnie nago.

Udostępnione przez Klaudię zdjęcia okazały się dla jej obserwatorów niemałym zaskoczeniem. Niektórzy byli przekonani, że gwiazda "Hotelu Paradise" właśnie ogłosiła kolejną ciążę. Inni nie mogą wyjść z podziwu, jak pięknie wyglądała, gdy spodziewała się dziecka.

 

Dodajmy, że modelka, podpisując fotografie z ciążowej sesji, początkowo pomyliła się i opatrzyła je złą datą. Błąd, na który zwrócili jej uwagę najbaczniejsi obserwatorzy, sprostowała później na InstaStories. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy na temat wcześniejszej ciąży.

Klaudia El Dursi – dzieci

Klaudia El Dursi jest mamą dwóch chłopców: Dawida (ur. 2009) i Jasia (ur. 2014). Dzieci są dla niej niezwykle ważne i bardzo chętnie chwali się nimi w social mediach. Chętnie publikuje ich zdjęcia czy zabawne nagrania z ich udziałem. Ojcem młodszego jest obecny partner modelki Jacek Leszczyński.

Autor: Maria Staroń

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama