Reklama

Katie Holmes: Była żona Toma Cruise'a pokazała się z nowym partnerem

Była żona Toma Cruise znalazła nowy obiekt uczuć. Jest nim o 10 lat młodszy kompozytor, instrumentalista i producent muzyczny Bobby Wooten. O tym, że się spotykają, plotkowano od miesiąca, teraz postanowili po raz pierwszy jako para pojawić się na show-biznesowej imprezie.

Okazję do tego, by po raz pierwszy pokazać się razem, Holmes i Wooten wybrali szczególną. Pojawili się na gali z okazji 25-lecia nowojorskiej organizacji The Moth, która skupia pasjonatów storytellingu, czyli opowiadania historii. Pozując fotoreporterom, Katie Holmes i Bobby Wooten czule się obejmowali. To raczej on był pomysłodawcą tego wyjścia, gdyż na uroczystości celebrowano też dokonania jego kolegi, twórcy zespołu Talking Heads - Davida Byrne'a. Wooten pracował z nim nad muzyką do broadwayowskiego musicalu "American Utopia".

Reklama

Katie Holmes: Kim jest jej nowy partner Bobby Wooten?

Spekulacje, że Holmes i Wooten są parą, wybuchły pod koniec kwietnia, po tym, jak paparazzi uchwycił ich na spacerze w Central Parku. Nie było wątpliwości, że łączy ich coś więcej niż koleżeństwo - trzymali się za ręce i wymieniali gorące pocałunki. Później spotkali się z matką Wootena.

Wcześniej Holmes była w związku z szefem kuchni Emilio Vitolo juniorem. Według ustaleń mediów ich relacja trwała od września 2020 r. do maja następnego roku. Jej poprzednim partnerem był Jamie Foxx, u boku którego spędziła sześć lat. Najgłośniej było o jej związku z Tomem Cruisem. Wzięła z nim ślub w 2006 roku, rozwód nastąpił w 2012. Owocem tamtego związku jest córki Suri, która niedawno skończyła 16 lat.

Obecny partner Holmes ma 33 lata, czyli jest od niej o dekadę młodszy. Mimo młodego wieku zdobył już uznanie w branży muzycznej. Ma na koncie nominację do nagród Grammy , współpracował z takimi tuzami jak Jennifer Lopez, Jennifer Hudson i Machine Gun Kelly, tworzył też muzykę na zamówienie firm Nike, Google i Reebok.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL