Katarzyna Warnke zaczyna walkę w szpitalu. Co się stało?

Parę tygodni temu media obiegła informacja o rozstaniu Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego. Niedawno aktorka dodała niepokojące zdjęcie ze szpitala. Fani zaczęli się zastanawiać i martwić, co się stało. Warnke wytłumaczyła powód swojego pobytu w szpitalu i oznajmiła, że rozpoczyna walkę.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się

W połowie października Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poinformowali, że zdecydowali się zakończyć swój wieloletni związek. 45-letnia aktorka i 35-letni aktor opublikowali w mediach społecznościowych wspólny komunikat, w którym zdawkowo napisali o kulisach rozstania i wspomnieli o wspólnym dziecku. Małżonkowie podkreślili, że była to ich wspólna decyzja.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - przekazali Warnke i Stramowski.

Reklama

Katarzyna Warnke w szpitalu. Co się stało?

Lubiana aktorka zmaga się obecnie nie tylko z rozstaniem, ale również problemami zdrowotnymi. Na instagramowej relacji Warnke zamieściła zdjęcie, które zaniepokoiło jej fanów. Widać na nim rękę aktorki, do której przyczepiony jest wenflon z kroplówką oraz szpitalna opaska. Katarzyna Warnke wówczas nie zdradziła jednak, co się dokładnie stało. Na fotografii napisała jedynie: "Przyszła kryska na Matyska".

Na swoim InstaStory aktorka zamieściła kolejną relację. Na zdjęciu widać było zabandażowane kolano. "Nóżka w galarecie" - napisała. Dodała, że czeka ją "ortezka, kule, rehabilitacja".

Zobacz też:

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ustalili już podział opieki nad córką?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się! Jest oświadczenie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy