Katarzyna Warnke trafiła do szpitala. W jakim stanie jest aktorka?

Katarzyna Warnke jest jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Przez kilka lat była ulubienicą Patryka Vegi. O aktorce było głośno również za sprawą związku z Piotrem Stramowskim. Para niedawno ogłosiła rozstanie. Niestety, to nie jedyny problem, z jakim musi się teraz zmagać gwiazda. Warnke zamieściła niedawno zdjęcie ze... szpitala. Co się stało?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się

W połowie października Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski poinformowali, że zdecydowali się zakończyć swój wieloletni związek. 45-letnia aktorka i 35-letni aktor opublikowali w mediach społecznościowych wspólny komunikat, w którym zdawkowo napisali o kulisach rozstania i wspomnieli o wspólnym dziecku. Małżonkowie podkreślili, że była to ich wspólna decyzja.

"Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności" - przekazali Warnke i Stramowski.

Reklama

Rozstanie Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski byli ze sobą przez blisko dekadę, małżeństwo tworzyli zaś od przeszło ośmiu lat. 45-letnia obecnie aktorka i 35-letni aktor poznali się w 2013 roku na planie filmu "W spirali", w którym oboje grali główne role.

Para od samego początku unikała niepotrzebnego rozgłosu. Początkowo ukrywali swoją relację, aż w końcu w lipcu 2016 roku sformalizowali związek i wzięli ślub. Małżonkowie doczekali się razem jednego dziecka. Ich córka przyszła na świat 9 września 2019 roku.

Zobacz również:

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ustalili już podział opieki nad córką?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozstali się! Jest oświadczenie

Katarzyna Warnke: Zmysłowa aktorka rozstała się z mężem

"Przyszła kryska na Matyska"

Lubiana aktorka zmaga się obecnie nie tylko z rozstaniem, ale również problemami zdrowotnymi. Na instagramowej relacji Warnke zamieściła zdjęcie, które zaniepokoiło jej fanów. Widać na nim rękę aktorki, do której przyczepiony jest wenflon z kroplówką oraz szpitalna opaska. Katarzyna Warnke nie zdradziła jednak, co się dokładnie stało. Na fotografii napisała jedynie: "Przyszła kryska na Matyska".

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Warnke
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy