Reklama

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała syna

Katarzyna Sokołowska już od miesiąca jest mamą. Jurorka programu "Top Model" z tej okazji podzieliła się kilkoma zdjęciami ze swoim synem. To pierwsze takie kadry, które opublikowała w sieci!

Katarzyna Sokołowska urodziła

Katarzyna Sokołowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich reżyserek pokazów mody. Widzowie znają ją przede wszystkim z programu "Top Model", w którym występuje jako jurorka. W kwietniu tego roku 49-latka poinformowała, że wraz ze swoim partnerem, Arturem Kozieją, spodziewa się pierwszego dziecka. W lipcu urodziła zdrowego syna, a radosną nowinę ogłosiła w mediach społecznościowych.

"Szczęście" - napisała, dołączając zdjęcie stópek małej pociechy.

Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy pokazała syna

49-letnia gwiazda od kilku tygodni realizuje się w roli mamy. Reżyserka pokazów mody podzieliła się teraz z fanami wyjątkową chwilą - jej dziecko skończyło już pierwszy miesiąc życia. Celebrytka z tej okazji dodała na Instagrama serię uroczych zdjęć, na których można zobaczyć małą pociechę. To pierwszy raz, gdy podzieliła się takimi fotografiami!

Reklama

Kadry opublikowane przez Sokołowską oczarowały jej obserwatorów. Internauci nie szczędzili komplementów w sekcji komentarzy. "Te stópki, do całowania" - napisała Joanna Przetakiewicz. "Rety Kasieńko... Niesamowite, jak ten czas leci - dodała Lara Gessler. "Cudny maluszek. Pani Kasiu, samych pięknych chwil dla was", "Słodkości, cudności, miłość" - podkreślali użytkownicy sieci.

"Top Model" wraca na antenę

"Top Model" wraca na antenę TVN! Już we wrześniu widzowie zobaczą jedenastą edycję programu modowego.

W jury ponownie zasiądą Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Prowadzącym show niezmiennie będzie Michał Piróg. Nie możecie się już doczekać?

Autor: Hubert Wiączkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama