Katarzyna Cichopek zniewala wśród spienionych fal oceanu. "Rozpalasz zmysły"

8-letnia córka Katarzyny Cichopek zrobiła wyjątkowe zdjęcie. Na fotografii, którą aktorka podzieliła się na Instagramie, gwiazda "M jak miłość" pozuje na plaży, otulona morską pianą. Zdjęcie Helenki zrobiło niemałe wrażenie na internautach: "Piękna fota, córcia ma wyczucie piękna".

Katarzyna Cichopek pozuje na plaży

Katarzyna Cichopek rozpoczęła 2022 roku zasłużonym urlopem. Z całą rodziną wybrała się na rajskie wyspy, by odrobinę odpocząć. Razem z mężem i dziećmi spędza zimowe wakacje na Seszelach. Sądząc po relacjach w sieci - nastroje dopisują! Nic w tym dziwnego - wysokie temperatury, plaża, szum fal i błogi relaks pozytywnie wpływają na samopoczucie. Okazuje się, że wyjazdowym fotografem gwiazdy "M jak miłość" stała jest jej 8-letnia córka, Helena. Dumna mama pochwaliła się na Instagramie wyjątkowym kadrem, który uchwyciła jej pociecha. Na reakcję internautów nie trzeba było zbyt długo czekać.

Reklama

Katarzyna Cichopek rozgrzewa w sieci

Na zdjęciu autorstwa Helenki widzimy, jak jej mama pozuje z promiennym uśmiechem, leżąc na brzegu oceanu. Skąpy strój eksponuje wysportowaną sylwetkę 39-latki. Nic więc dziwnego w tym, że kadr w bikini wywołał niemałe poruszenie w sieci. Pod publikacją Katarzyny Cichopek w wakacyjnej odsłonie pojawiła się lawina serduszek i dziesiątki komplementów:

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama