Katarzyna Cichopek na wiosennym spacerze w nietypowym stroju

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wiosenny spacer po Tatarach. Para podzieliła się zdjęciami na Instagramie, ale uwagę obserwatorów zwrócił nietypowy strój byłej prezenterki TVP.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski regularnie dzielą się elementami swojego prywatnego życia z wiernymi widzami. Na Instagramie nie brakuje ładnych i uroczych ujęć, a tym razem również nie mogło zabraknąć relacji z wiosennego spaceru po Tatrach. Jednak uwagę fanów zwrócił nietypowy strój Katarzyny Cichopek. 

Katarzyna Cichopek w... roboczym uniformie?

Pod najnowszym zdjęciem Katarzyna Cichopek napisała: 

"Hej, dzisiaj dzielmy się z Wami jednym z naszych ulubionych widoków z Zakopanego. Góry mają w sobie coś magicznego, coś, co sprawia, że każda wizyta tutaj jest wyjątkowa. A Wy, jakie miejsce sprawia, że czujecie się jak w domu?" 

Reklama

Z fotografii zerkają na nas uśmiechnięci Katarzyna i Maciej, ale największą uwagę fanów zwróciło kolejne zdjęcie — Katarzyna Cichopek w miętowym kombinezonie na tle Tatr. Niektórym strój skojarzył się z roboczym kombinezonem, a inni są zachwyceni.  

Jak widać, Katarzyna Cichopek potrafi wywołać poruszenie nawet zwykłym zdjęciem, choć nie da się ukryć, z fotografii z Maciejem Kurzajewskim bije miłość i ciepło. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy