Karolina Gilon: Tak kiedyś wyglądała. Schudła 15 kilogramów w 4 miesiące

Karolina Gilon jakiś czas temu w jednym z wywiadów wyjawiła, że udało jej się zrzucić 15 kilogramów. Niedawno znów została zapytana o swoją przemianę, a także o stosunek do kadrów z przeszłości. "Nie chciałabym nigdy wrócić do tamtych lat" - wyznała.

Karolina Gilon i jej wielka metamorfoza

Karolina Gilon świetnie odnalazła się w świecie show-biznesu. Początkowo spróbowała swoich sił w programie "Top Model", startując w piątej edycji. Następnie została prowadzącą programu TTV "Druga twarz", a od 2019 roku jest związana z telewizją Polsat.

Gwiazda jest gospodynią randkowego show "Love Island", czyli projektu, w którym single i singielki poszukują swojej "drugiej połówki". Gilon na "Wyspie miłości" czuwa nad porządkiem i pomaga uczestnikom w nawiązywaniu nowych znajomości.

Piękna modelka jest również współprowadzącą "Ninja Warrior Polska", gdzie zagrzewa bohaterów do walki, a także "na gorąco" zbiera ich komentarze.

Reklama

Karolina Gilon wzbudza duże zainteresowanie mediów i chętnie odpowiada na rozmaite pytania. Niedawno w rozmowie z portalem Party.pl zdradziła, jak wyglądała jej droga do wymarzonej sylwetki. Gwiazda przyznała, że sporo zależy od nastawienia i sposobu życia - u niej sprawdziły się treningi i odpowiednia dieta.

"Dużo bardziej o siebie dbam. Bardzo dużo trenuję z moją trenerką Gosią, to jeszcze też zdrowo się bardzo odżywiam, suplementuję, dbam w życiu o taki balans (...)" - wyznała.

Karolina Gilon na Instagramie

Karolina Gilon zdradziła również, że "nie ma problemu" z powrotem do archiwalnych zdjęć. Warto dodać, że modelka ma za sobą sporą metamorfozę, a w przeszłości wyglądała nieco inaczej.

"(...). Ja ostatnio rolkę wrzuciłam nawet ze swoimi starymi zdjęciami na Insta i ja po prostu mam do tego dystans ogromny. Bardzo się do tych zdjęć uśmiecham, jak bardzo się zmieniłam i w ogóle szacun, że tak mi się udało. Nie chciałabym nigdy wrócić do tamtych lat. (...) Koleżanki moje przeżywają, że mają trzydzieści coś lat, a ja się tak jaram, bo ja się teraz najlepiej czuję, więc nie chciałbym wrócić do przeszłości" - stwierdziła.

Wśród internetowych publikacji rzeczywiście znaleźć można kompilację archiwalnych fotografii przedstawiających Karolinę Gilon. Sama modelka w wywiadzie dla "Be Active" w 2018 roku wyjawiła, że udało jej się zrzucić 15 kilogramów w cztery miesiące.

"(...) Schudłam 15 kg w cztery miesiące. To było nowe i ekstremalne przeżycie. Byłam przyzwyczajona do swojej tuszy. Myślałam, że tak ma być i już. Dopóki nie zdałam sobie sprawy, że gdzieś się w jedzeniu zapędziłam i że muszę coś ze sobą zrobić. Nie miałam wtedy świadomości, czym jest zdrowe żywienie i jak ważny jest ruch. Nie uprawiałam żadnego sportu. Odchudzanie to był trudny okres w moim życiu, bo musiałam wdrożyć zupełnie nowe nawyki. Teraz sport jest dla mnie normą. Zwracam też o wiele większą uwagę na to, co jem" - opowiedziała.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy