Karolina Gilon pręży ciało w skąpym bikini

Karolina Gilon wyleciała na wakacje do Grecji. Stamtąd przesłała fanom gorącą pocztówkę, na której pręży ciało w skąpym bikini.

Karolina Gilon - kariera

Karolina Gilon była uczestniczką piątej edycji "Top Model". Choć aspirująca modelka nie wygrała show, to udział w nim otworzył jej drzwi do telewizyjnej kariery. Przez kilka lat celebrytka pracowała w TTV, a później przeszła do Polsatu.

Obecnie prowadzi w tej stacji program "Ninja Warrior Polska" oraz randkowe reality show - "Love Island. Wyspa Miłości". W 2020 roku gwiazda otrzymała nominację do Telekamery w kategorii "osobowość telewizyjna".

Karolina Gilon na Instagramie

Prezenterka telewizyjna doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie internautów. Karolina prowadzi profil na Instagramie, który dotychczas zgromadził ponad pół miliona obserwujących. 33-latka często dzieli się w mediach społecznościowych swoim prywatnym i zawodowym życiem.

Reklama

W jej internetowej bibliotece zdjęć nie brakuje też odważniejszych kadrów, które błyskawicznie przykuwają uwagę użytkowników sieci. Jeden z nich właśnie zasilił zasoby jej wirtualnej galerii.

Karolina Gilon w bikini na wakacjach

Karolina Gilon niedawno spakowała walizki i wybrała się na wakacje do rozgrzanej od słońca Grecji. Modelka wypoczywa obecnie na wyspie Zakynthos, gdzie - jak sama pisze - "ładuje baterie" przed zbliżającym się sezonem jesiennym.

"Good Morning. Odpoczynek przed kolejnym sezonem 'Ninja Warrior'. Ładowanie bateryjek, bo już za chwilę nagrywamy. Ale czad!" - napisała celebrytka na Instagramie.

33-letnia prezenterka dołączyła też zjawiskowe zdjęcie, na którym udokumentowała swój wakacyjny wypoczynek. Karolina pozuje na nim w skąpym bikini i pręży ciało, zbierając jednocześnie promienie słoneczne. Gwiazda nie musiała długo czekać na komplementy ze strony internautów.

"Ale szczuplutka", "Hot", "Pani Karolino... Pani poraża urodą", "Ale piękna", "Rozgrzewająco" - czytamy we wpisach użytkowników sieci.

Autor: Hubert Wiączkowski

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy