Karolina Gilon odsłoniła ciało! "Kobieta rakieta"

Karolina Gilon postanowiła pochwalić się nowym zdjęciem i... rozgrzała wyobraźnię swoich fanów. Gwiazda zapozowała przy basenie, odsłaniając przy tym sporo ciała. Sprawdźcie jak prezentuje się prowadząca "Love Island"!

Karolina Gilon na Instagramie

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Karolina Gilon znalazła na to sposób! Piękna modelka obecnie przebywa w Hiszpanii, gdzie kręcone są nowe odcinki programu: "Love Island. Wyspa miłości". Gilon już po raz szósty występuje w nim w roli gospodyni, witając w willi singli i singielki. Mimo napiętego grafiku prowadząca "LI" znajduje także czas na przyjemności. Jej galerię na Instagramie zasiliły nowe zdjęcia przedstawiające Karolinę Gilon relaksującą się przy basenie. Przy okazji modelka odsłoniła również pokryte tatuażami ciało - uwagę w szczególności zwracają dzieła znajdujące się na plecach.

Reklama

Karolina Gilon nigdy nie ukrywała, że tatuaże stanowią ważną część jej wyglądu, a ona sama nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w tym temacie. Gwiazda "Love Island" w "wakacyjnym" wydaniu bardzo spodobała się internautom, którzy pisali w komentarzach:

"Prześliczna.";

"Cudowna!";

"I te tatuaże, hot!";

"Kobieta rakieta.";

"Robi wrażenie." - pisali.

Karolina Gilon w "Love Island" i "Ninja Warrior Polska"

Karolina Gilon już od dłuższego czasu jest związana ze światem telewizji. Widzowie programu: "Top Model" mogą kojarzyć ją z 5. edycji, w której wystąpiła jako uczestniczka. Następnie przez kilka lat pracowała w TTV, a później związała się z Polsatem. Od 2019 roku prowadzi program: "Love Island. Wyspa miłości", w którym uczestnicy poszukują "drugiej połówki". Jako gospodyni czuwa nad tym, co dzieje się w willi, a każde jej wejście oznacza niespodziewany zwrot akcji.

Karolina Gilon jest także współprowadzącą program: "Ninja Warrior Polska" - tam wspiera uczestników pokonujących przeszkody, a także rozmawia z członkami ich rodzin.

Metamorfoza Karoliny Gilon

Karolina Gilon aktywnie działa także na Instagramie. Obecnie jej profil śledzi ponad pół miliona użytkowników, a liczba ta stale rośnie. Sama modelka dba o to, by jej profil w sieci był często aktualizowany; stąd też chętnie wrzuca różne kadry, na których prezentuje się w rozmaitych wydaniach. Ostatnio prowadząca "Love Island" postawiła na śmiałą metamorfozę, decydując się na zmianę fryzury. Długie włosy zastąpiła zdecydowanie krótszymi pasmami, a jej przemiana została szeroko skomentowana przez internautów. A Wam, jak się podoba?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy