Reklama

Karol Strasburger chciałby powiększyć rodzinę? Wyznał prawdę

Karol Strasburger ma 3-letnią córkę Laurę z małżeństwa z Małgorzatą Weremczuk. Ostatnio 75-letni aktor został zapytany, czy myślą o powiększeniu rodziny. Odpowiedział z dojmującą szczerością.

W 2019 roku Karol Strasburger ożenił się po raz trzeci. Żona gwiazdora "Familiady" jest od niego o 37 lat młodsza. Para doczekała się córki, która ma teraz trzy lata. Aktor wiele razy już podkreślał, że jest bardzo zaangażowany w rolę ojca. 

O ewentualny plan powiększenia rodziny zapytała prezentera dziennikarka portalu "Jastrząb Post". 

Reklama

"No nie... nie rozmawiamy o tym. Wydaje mi się, że to już za dużo byłoby dobrego. Wychowanie dziecka jest olbrzymim wysiłkiem, tym bardziej w obecnych czasach" - odpowiedział aktor. 

"No przyznam na dwójkę [dzieci - red.] to ja już jestem na nie. Ja już wymiękam. To, co mamy, nam wystarczy" - wyznał z dojmującą szczerością. 

Karol Strasburger ma żonę młodszą o 37 lat

Karol Strasburger kilka lat po tym, jak został wdowcem, zapałał uczuciem do swojej menadżerki, Małgorzaty Weremczuk. Kilka miesięcy po ślubie urodziła się córka pary, Laura. Karol Strasburger miał w tym czasie 72 lata, a Małgorzata to jego trzecia żona. 

Narodziny dziecka całkowicie odmieniły życie aktora i jego żony. Już na początku ich związek zwrócił uwagę mediów. Para nie przejmowała się nieżyczliwymi komentarzami osób, które nie wierzyły w ich miłość. Zakochani budowali po prostu swoją rodzinę, a w rozmowach z prasą rozprawiali się z nieprawdziwymi doniesieniami.

Główne kontrowersje wzbudza fakt, że żona Karola Strasburgera jest od niego młodsza o 37 lat. Para nie kryje się ze swoim szczęściem, a ostatnio nawet udzielili wywiadu dla programu "Uwaga!", w którym pokazali kulisy związku.

Małgorzata Weremczuk zwróciła uwagę na ogrom energii, jaki posiada Karol Strasburger, mimo swojego wieku. "Ja się starzeję, a jemu się chce wszystko" - powiedziała. 

Prezenter telewizyjny nie przejmuje się plotkami krążącymi wokół jego związku. Na domniemania o kryzysie w małżeństwie odpowiada: "Jakbyście przypadkiem czytali gdzieś o rzekomym kryzysie, to u nas wygląda on mniej więcej, na co dzień tak" - powiedział, pokazując zdjęcie, na którym obejmuje żonę. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy