Julia Wieniawa w rozmaitych kreacjach. Szczególnie jeden kadr przyciąga uwagę

Julia Wieniawa wie, jak zwrócić uwagę internautów! Na Instagramie zamieściła krótkie nagranie ukazujące ją w rozmaitych wydaniach. Efekt przyciąga wzrok, a komentujący nie mogą wyjść z zachwytu!

Julia Wieniawa na Instagramie

Julia Wieniawa to kobieta wielu talentów. Aktorka, piosenkarka, bizneswoman: to tylko kilka z wielu opisów charakteryzujących 24-latkę. Młody wiek nie przeszkadza Wieniawie w podejmowaniu coraz to nowych wyzwań – także aktorskich. W ostatnim czasie Julia aktywnie promuje najnowszą sztukę ze swoim udziałem, w której występuje u boku Adama Woronowicza

Na Instagram trafił właśnie najnowszy post, będący krótkim nagraniem z ukazującym Wieniawę w różnych wydaniach. Elegancka, tajemnicza, a za chwilę kokieteryjna i zmysłowa: tak aktorka prezentuje się na wideo! Uwagę zwracają także stroje podkreślające urodę bohaterki nagrania. Julia Wieniawa pozowała, mając na sobie m.in. kreacje z efektownymi, "pierzastymi" zdobieniami.

Reklama

Julia Wieniawa jak Anna Lewandowska?

Julia Wieniawa w opisie krótko nawiązała do nowego spektaklu, w którym zagra. Znacznie bardziej wylewni byli za to internauci obserwujący jej "życie w sieci". W komentarzach nie zabrakło komplementów i ciekawych porównań!

Julia Wieniawa zawodowo i prywatnie

Julia Wieniawa wzbudza spore zainteresowanie w mediach społecznościowych, o czym może świadczyć liczba użytkowników Instagrama obserwujących jej profil: obecnie to już ponad dwa miliony! 

Sama aktorka nie próżnuje i stara się nie pozostawiać swoich fanów bez aktualnych informacji. Serialowa Paula z "Rodzinki.pl" w ostatnich miesiącach skupiła się na karierze muzycznej. W ubiegłoroczne wakacje Wieniawa wydała krążek zatytułowany: "Omamy", a jej twórczość została doceniona przez słuchaczy.

Czy Julia Wieniawa ma chłopaka? Gwiazda raczej unika opowiadania o swoim życiu prywatnym. Wiadomo, że była związana m.in. z Antonim Królikowskim oraz Aleksandrem Milwiw-Baronem. Jej partnerem był również aktor Nikodem Rozbicki, jednak w październiku zeszłego roku para zasygnalizowała rozstanie.

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy