Julia Gąsowska przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Anna Głogowska pokazała na Instagramie efekty metamorfozy, jaką przeszła jej nastoletnia córka Julia Gąsowska. Internauci nie mogą wyjść z podziwu, podkreślając, że bardzo przypomina mamę.

Julia Gąsowska jest córką Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego. Ostatnio nastolatka przeszła metamorfozę i zdecydowała się na krótką fryzurę, a jej zdjęcie opublikowała na Instagramie mama. "Julka i ja. Obie uśmiechnięte, życzymy miłego dnia" - napisała. 

Reklama

Zdjęcia i efekty metamorfozy zdecydowanie spodobały się internautom. Fotografie skomentowało też wiele gwiazd. 

Julia Gąsowska udzieliła głosu postaci Miriam w animowanej produkcji "To nie wypada". Wystąpiła także w dwóch częściach audioserialu "Czego oczy nie widzą" oraz w słuchowisku "Jaskółeczka".

Julia Gąsowska: Debiut u boku taty

Nastolatka w 2020 roku zgrała razem ze swoim tatą, który wyjaśnił, że nie dostała tej roli dzięki niemu. Było dokładnie odwrotnie - to on został zaangażowany do tego słuchowiska dlatego, że Julia wygrała casting!

"Kochani! Wczoraj wieczorem miał miejsce debiut! A w zasadzie dwa debiuty! Pierwszy to taki, że moja córcia Julcia po raz pierwszy wzięła udział w słuchowisku audio! Drugi, że po raz pierwszy zagrała ze swoim tatą! Grała moją córkę Marysię a ja jej tatę Zbigniewa! Wiem, że nie jestem obiektywny, ale uważam, że zagrała świetnie i była bardzo prawdziwa i naturalna! A trochę się na tym znam! Jestem z niej dumny!" - napisał  na Instagramie Piotr Gąsowski.

Aktor postanowił też od razu wyjaśnić, jak doszło do tego wspólnego występu. Jak się okazało, Gąsowski nie wiedział, że jego córka stara się o rolę w tym spektaklu.

"Wszystkim tym, którzy myślą̨, że to ja jej załatwiłem rolę spieszę z informacją...Jak mówi reżyserka tego przedsięwzięcia, Beata Kawka, to ja dostałem tę rolę dzięki niej! Julka wzięła udział w castingu ,mało tego, o tym , że ten casting wygrała , dowiedziałem się 'post factum', gdyż ja w ogóle o tym, że Julcia w nim startuje, nie wiedziałem! A skoro ona wygrała, więc naturalnie zaproponowano mi , żebym zagrał jej tatusia! Można więc mówić o tym , że to ja dostałem te rolę po znajomosci! Znajomości Julci, oczywiście!" - wyjawił wtedy Gąsowski.

Słuchowisko, w którym zagrała Julia Gąsowska i jej tata, nosi tytuł "Czego oczy nie widzą". Wyreżyserowała je znana aktorka Beata Kawka. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Gąsowski | Anna Głogowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy