Josh Duhamel dzień przed ślubem trafił na ostry dyżur

Aktor Josh Duhamel dzień przed ślubem z byłą Miss World America, Audrą Mari, doznał kontuzji kręgosłupa - wypadł mu dysk, bo zbyt żywiołowo tańczył na imprezie poprzedzającej stanięcie przed ołtarzem. Lekarzom udało się jednak postawić go na nogi i uroczystość doszła do skutku.

Hollywoodzki gwiazdor poślubił najpiękniejszą Amerykankę 2016 roku w sobotę 10 września w rodzinnym mieście swojej ukochanej, Fargo w Dakocie Północnej, stanie, skąd oboje pochodzą. Dopiero jednak teraz, za sprawą wywiadu, którego panna młoda udzieliła australijskiemu "Vogue’owi", na jaw wyszło, że niewiele brakowało, a do ślubu, by nie doszło.

Josh Duhamel: Wyskoczył mu dysk dzień przed ślubem

Audra wyjawiła, że w noc poprzedzającą ślub, jej partner wylądował na ostrym dyżurze, gdyż wyskoczył mu dysk w kręgosłupie. Josh nabawił się tego urazu podczas przedweselnej imprezy zorganizowanej w... autobusie. Tuż przed tym, jak 49-latek doznał kontuzji, ekspresyjnie tańczył. Dzięki temu, że dostał zastrzyk z kortyzonu (silnie działający steryd przeciwzapalny), Duhamel był w stanie zameldować się na swoim ślubie. Mało tego, zatańczył pierwszy taniec z panną młodą.

Reklama

Duhamel i Mari poznali się na początku 2019 r. na przyjęciu u wspólnych przyjaciół. W tym czasie aktor był formalnie jeszcze mężem wokalistki The Black Eyed Peas, Fergie, chociaż para rozstała się w 2017 roku. Ich rozwód został ogłoszony w listopadzie 2019 roku. Z Fergie ma 9-letniego syna, Axla.

PAP life
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy