Joanna Majstrak ma dość związków z niewłaściwymi facetami. Woli być sama!

Joanna Majstrak, która popularność zawdzięcza roli rozpustnicy Elki w „M jak miłość”, od pewnego czasu – bardziej niż z nowymi aktorskimi wcieleniami – kojarzy się ze skandalami. Nie jest tajemnicą, że gwiazdka ma słabość do małych piesków, dojrzałych mężczyzn i pięknych kobiet. Niedawno aktorka zaskoczyła wyznaniem, że jednym z jej wielkich niespełnionych marzeń jest randka z... Dodą!

36-letnia Joanna Majstrak - absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej - od lat czeka na swoje pięć minut, grając role kobiet o bardzo specyficznej proweniencji. Pracownica domu publicznego w "M jak miłość", prostytutka Ewcia w "Królu", nastoletnia prostytutka w serialu "W rytmie serca" i kurtyzana w spektaklu Teatru TV "Reytan. Druga strona drzwi" to zaledwie kilka kontrowersyjnych postaci, w które wcieliła się w ostatnich latach.

Reklama

Joanna Majstrak nie bez przyczyny nazywana jest skandalistką gotową na wszystko, byle tylko było o niej głośno. Zasłynęła rzekomym romansem ze starszym od niej o 48 lat Edwardem Linde-Lubaszenką i "udawanym" związkiem z Hubertem Urbańskim oraz wyznaniem, że jest biseksualna i ma własne seks taśmy.

Joanna Majstrak: Była za stara dla Edwarda Linde-Lubaszenki... Nie wyszło jej też z Majdanem!

Kiedy 11 lat temu jeden z tabloidów opublikował zdjęcia z romantycznej randki 25-letniej wówczas Joanny Majstrak i 73-letniego Edwarda Linde-Lubaszenki, cała Polska  wstrzymała oddech, czekając na rozwój wydarzeń, zwłaszcza że emerytowany gwiazdor wyznał jakiś czas wcześniej, że szuka nowej żony.

"Jestem erotomanem. Miałem cztery żony i tysiące kochanek. Szukam kolejnej kandydatki, ale musi być o 50 lat młodsza" - obwieścił na łamach "Faktu".

Wydawało się, że Joanna Majstrak jest wręcz idealną kandydatką na piątą panią Linde-Lubaszenko, ale do ślubu nie doszło, bo aktor uznał, że jest jednak dla niego za stara. Wyznał w wywiadzie, że koleżanka po fachu "nie spełnia jego kryteriów wiekowych".

Joanna nigdy nie potwierdziła, że z trzy razy starszym gwiazdorem łączyła ją fascynacja... seksualna, ale zdjęć, na których paparazzi uwiecznili ich namiętne pocałunki, wyprzeć się jednak nie mogła, choć próbowała.

"To był pocałunek w policzek na pożegnanie" - zapewniała na łamach "Życia na gorąco".

Po "rozstaniu" z Edwardem Asia zagięła parol na Radosława Majdana. Pokazali się nawet razem na kilku imprezach i zapozowali do wspólnych zdjęć, ale na tym się skończyło. Podobno Majdan uciekł w popłochu, gdy usłyszał, jak Joanna Majstrak mówi znajomemu reporterowi, że bardziej niż on kręci ją jego była żona.

Niedawno Joanna obwieściła wszem i wobec, że jest biseksualna, a tête-à-tête z Dodą to jej wielkie niespełnione marzenie.    

"Na razie nie wypaliło, ale podtrzymuję - chciałabym iść z nią na randkę" - wyznała Newserii.

Joanna Majstrak: Jej romans z Hubertem Urbańskim był ustawką?

Był moment, że Joanna Majstrak - jak to określił Pudelek - "szwędała się po ściankach" z Hubertem Urbańskim. Aktorkę i gospodarza "Milionerów" media okrzyknęły nawet mianem jednej z najgorętszych par polskiego show biznesu. Bardzo szybko zaczęto jednak plotkować, że romans Joanny i Huberta to... ustawka, co okazało się prawdą!

Pod koniec 2015 roku wyszło na jaw, że "romans" Majstrak i Urbańskiego zaaranżowała agentka aktorki, by wypromować swą klientkę. Prezenter zgodził na tę maskaradę, bo też chciał wrócić do łask byłych fanów po tym, jak najpierw stracił posadę gospodarza "Milionerów" i odszedł z TVN, a potem zakończył współpracę z telewizyjną Dwójką, na antenie której prowadził "Bitwę na głosy" i pierwszą edycję "The Voice of Poland".

"Fakt" dotarł z kolei do znajomej Huberta Urbańskiego, która szła w zaparte, że gwiazdor został oszukany przez Joannę, bo naprawdę liczył, że ułoży sobie życie u jej boku.

"Z mojej strony to jest tak poważne, że aż mi dech zapiera" - powiedział, gdy na jednej z imprez reporter "Dzień dobry TVN" zapytał go o jego relację z Joasią.

Udawany czy prawdziwy - romans zakończył się, a uwikłani w niego aktorka i prezenter zapomnieli o sobie.

Joanna Majstrak: Już nie chce być skandalistką!

Dziś Joanna Majstrak pojawia się na ściankach solo, a pytana, czy w jej życiu jest ktoś szczególnie jej bliski, odpowiada, że woli być sama niż z byle jakim facetem.

"Faceci przychodzą, odchodzą, różnie bywa, więc nie ma co rozpaczać" - zdradziła Newserii.

Nie jest tajemnicą, bo sama wiele razy o tym mówiła, że była gwiazdka "M jak miłość" zagrała w amatorskim filmie dla dorosłych z jednym ze swoich chłopaków.

"Majstrak wyraźnie chce trafić do innego odbiorcy niż widzowie telenoweli" - kpił Pudelek, gdy Joanna pochwaliła się, że ma własne seks taśmy.

Obecnie jest o Asi Majstrak nieco ciszej niż jeszcze kilka lat temu, ale aktorka z pewnością nie powiedziała ostatniego słowa i jeszcze wiele razy zaskoczy fanów.

Na razie Joanna próbuje odciąć się od "tabloidowej" popularności i wizerunku skandalistki, jaki zawdzięcza plotkarskim mediom.

Zobacz też:

Marta Chodorowska w zmysłowym wydaniu. Tak teraz wygląda gwiazda "Rancza"

"Moda na sukces": Katherine Kelly Lang jest wiecznie młoda?

Dorota Gardias zapozowała nago! Jej zdjęcie podbija sieć

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Majstrak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy