Joanna Jabłczyńska w uwodzicielskim wydaniu. Sporo odsłoniła!

Joanna Jabłczyńska uznawana jest za jedną z najzgrabniejszych polskich gwiazd. Aktorka doskonale wie, jak podkreślić atuty swojej sylwetki. Ostatnio na jej Instagrama trafiło zdjęcie, które zachwyciło fanów!

Joanna Jabłczyńska: Kariera

Joanna Jabłczyńska urodziła się 9 grudnia 1985 roku w Warszawie. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła bardzo wcześnie, jako kilkulatka dołączając do Telewizyjnego Zespołu Dziecięcego "Fasolki". Jabłczyńska doskonale odnalazła się przed kamerami, wiążąc swoją przyszłość właśnie w TV.

Jabłczyńska ma na swoim koncie liczne epizody w serialach i filmach. Gwiazda pojawiła się m.in. w "Klanie", "Trzech szalonych zerach", czy "Nigdy w życiu". Popularność i sympatię widzów przyniosła jej jednak rola Marty Konarskiej w serialu "Na Wspólnej". W produkcji gra nieprzerwanie od 2003 roku.

Reklama

Aktorka w zmysłowej sesji zdjęciowej

37-latka ma również na swoim koncie udział w kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych.

Joanna czuje się przed obiektywem aparatu czy kamery niczym ryba w wodzie. Dowodem na to mogą być m.in. zmysłowe ujęcia, które pojawiły się na Instagramie. Autorem fotografii jest Radek von Hirschberg. To nie pierwsza współpraca aktorki i fotografa.

Joanna Jabłczyńska w obiektywie Radka von Hirschberga

W instagramowej galerii fotografa możemy znaleźć wiele postów ze zdjęciami Joanny Jabłczyńskiej. Jest niezwykle zmysłowo i kobieco. Kadry z ich wspólnych sesji cieszą się niemałą popularnością wśród internautów, którzy z entuzjazmem wyrażają swój zachwyt w komentarzach. 

"Obłędne"

"Świetny efekt współpracy!"

"Asiaaa rządzisz i rozpalasz facetów do czerwoności. Ślicznie jak zawsze"

"Przepiękne zdjęcia"

"Coraz "odważniejsze" zdjęcia. Bardzo ładne" - czytamy w komentarzach.

Autor: Katarzyna Solecka

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy