Joanna Jabłczyńska kusi na Instagramie! Do sieci trafiło nagranie z jacuzzi

Joanna Jabłczyńska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnio w mediach społecznościowych podzieliła się ujęciami z wyjazdu. Fanów szczególnie zachwyciło jedno nagranie...

Joanna Jabłczyńska na Instagramie

Joanna Jabłczyńska cieszy się niesłabnącą popularnością od dekad. 36-latka debiutowała w mediach w dzieciństwie, mając zaledwie kilka lat. Od tego czasu wzięła udział w wielu filmach, serialach, spektaklach, programach rozrywkowych czy reklamach. Największą rozpoznawalność dała jej rola Marty w "Na Wspólnej", w którą wciela się ponad 20 lat.

Wszechstronnie uzdolniona artystka wie, jak ważny jest kontakt z fanami dlatego regularnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 105 tys. internautów. W swojej wirtualnej galerii zamieszcza nie tylko publikacje związane z działalnością zawodową. Nie brakuje też bardziej prywatnych relacji. Ostatnio zamieściła relacje z wyjazdu na Podkarpacie.

Reklama

Joanna Jabłczyńska w bikini

Na profilu Jabłczyńskiej pojawiły się ujęcia z wyjazdu do niewielkiej podkarpackiej miejscowości Radawa. Wśród relacji znalazło się gorące nagranie z jacuzzi. Aktorka przed obiektywem zaprezentowała się w bikini, eksponując swoją wysportowaną sylwetkę. Fotografie i nagrania z urlopu zrobiły niemałe wrażenie na fanach. Pod publikacją pojawiły się setki serduszek.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy