Jennifer Lopez jest bliska rozwodu z Benem Affleckiem? "Jej serce jest złamane"

Nie milkną spekulacje na temat rzekomego rozwodu Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Niemal dwa lata po ślubie gwiazdorska para ponoć boryka się z kolejnym kryzysem. Najnowsze doniesienia o stanie celebrytki nie pozostawiają wątpliwości. "Jej serce jest złamane i ledwo je" - dowiadujemy się.

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Historia miłości

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub 16 lipca 2022 roku, 20 lat po rozstaniu. Miesiąc po kameralnym wydarzeniu, para postanowiła wydać huczne wesele. Druga uroczystość odbyła się jesienią 2022 roku i miała miejsce w należącej do gwiazdora luksusowej willi wartej prawie 9 mln dolarów. Wśród licznych gości nie zabrakło dzieci pary. Podobno na weselu nie pojawiła się była żona Bena Afflecka, Jennifer Garner - powodem jej nieobecności miały być zobowiązania zawodowe. Zabrakło również młodszego brata aktora - Casey Afflecka - który w tym czasie przebywał w Los Angeles.

Reklama

Ben Affleck i Jennifer Lopez byli razem od 2002 do 2004 roku. Ben wystąpił nawet w teledysku do piosenki Jennifer - "Jenny from the Block". Ich ślub miał odbyć się w 2003 roku, ale został przesunięty. W styczniu 2004 roku świat obiegła informacja o rozstaniu pary. Wtedy w ich życiu nastąpił długi czas rozłąki. Lopez wyszła za swojego przyjaciela Marca Anthony'ego i urodziła mu dwoje dzieci - Emmę Maribel i Maximiliana Davida. Affleck również się ożenił. Był małżonkiem aktorki Jennifer Garner od 2005 do 2018 roku. Parze urodziło się troje dzieci  - Violet Anna, Seraphina Rosa i Samuel Garner.

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Kryzys w małżeństwie?

Doniesienia o kryzysie w małżeństwie Lopez i Afflecka pojawiają się regularnie od momentu ślubu pary. Tabloidy chętnie rozpisują się na temat rzekomych kłótni małżonków, powołując się na anonimowych informatorów. Szczególnie głośno o tym, że gwiazdorska para ma być bliska rozwodu jest w ostatnich tygodniach - i tym razem nie zabrakło doniesień anonimowych źródeł z otoczenia Lopez i Afflecka.

"Jej serce jest złamane i ledwo je" - przekazał informator portalowi In Touch Weekly. "Jennifer Lopez miała napady krzyku i spanikowana wykonywała telefony w środku nocy do menadżerów kryzysowych, aby dowiedzieć się, jak publicznie poradzić sobie z tą sytuacją" - dodaje. 

Celebrytka miała błagać ukochanego o drugą szansę, lecz ich małżeństwo ponoć wisi na włosku.

"Ze względu na dzieci będą starali się załatwić sprawę tak polubownie, jak to tylko możliwe. Mimo to nieprzyjemny obrót sprawy może nastąpić w każdej chwili, zwłaszcza gdy zaangażują się prawnicy" - przekazuje In Touch Weekly.

Jennifer Lopez obecnie promuje najnowszy film z jej udziałem - "Atlas". Podczas jednego z wywiadów została zapytana o kwestię rozwodu, lecz nie zdążyła odpowiedzieć, bowiem w tym momencie rozmowa została przerwana przez towarzyszącego jej Simu Liu.

Czytaj więcej: Miłość w filmowym świecie: Sacha Baron Cohen i Isla Fisher

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Lopez | Ben Affleck
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy