Jennifer Lopez i Ben Affleck: Drugi ślub hollywoodzkiej pary! Kogo zabrakło?

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w sobotę 16 lipca, 20 lat po rozstaniu. Kiedy media obiegła ta wiadomość fani nie kryli radości. Miesiąc po kameralnym wydarzeniu, para postanowiła wydać huczne wesele. W sieci szybko znalazły się zdjęcia młodej pary z uroczystości, która odbyła się w ten weekend.

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Ślub po 20 latach

Ben Affleck i Jennifer Lopez byli razem od 2002 do 2004 roku. Ben wystąpił nawet w teledysku do piosenki Jennifer - "Jenny from the Block". Ich ślub miał odbyć się w 2003 roku, ale został przesunięty. W styczniu 2004 roku świat obiegła informacja o rozstaniu pary. Wtedy w ich życiu nastąpił długi czas rozłąki. Lopez wyszła za swojego przyjaciela Marca Anthony'ego i urodziła mu dwoje dzieci - Emmę Maribel i Maximiliana Davida. Affleck również się ożenił. Był małżonkiem aktorki Jennifer Garner od 2005 do 2018 roku. Parze urodziło się troje dzieci  - Violet Anna, Seraphina Rosa i Samuel Garner.

Reklama

Przed rokiem gruchnęła informacja, że po wielu latach rozłąki Lopez i Affleck wrócili do siebie, co właśnie zostało przypieczętowane ślubem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck: Huczne wesele

Druga uroczystość odbyła się w ten weekend i jak donoszą media, miała miejsce w należącej do gwiazdora luksusowej willi wartej prawie 9 mln dolarów. Wśród licznych gości nie zabrakło dzieci pary. Podobno na weselu nie pojawiła się była żona Bena Afflecka, Jennifer Garner - powodem jej nieobecności miały być zobowiązania zawodowe. Zabrakło również młodszego brata aktora - Casey Afflecka - który w tym czasie przebywał w Los Angeles.

Zobacz też:

Agnieszka Woźniak-Starak dwa razy przeszła zabieg in vitro. "Bez powodzenia"

Hayden Panettiere: Wygra walkę z uzależnieniem i powróci na szczyt?

Demi Lovato: Od gwiazdki Disneya do kontrowersyjnej wokalistki

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck | Jennifer Lopez
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy