Jennifer Garner po raz pierwszy pokazała się z 17-letnią córką

50-letnia Jennifer Garner po raz pierwszy oficjalnie pokazała światu swoją 17-letnią córkę, Violet. Nastolatka to owoc małżeństwa aktorki z Benem Affleckiem, które zakończyło się w 2018 roku.

Jennifer Garner: Życie prywatne

Jennifer Garner dwa razy wychodziła za mąż. Jej pierwszym mężem był aktor Scott Foley, znany z serialu "Felicity". Garner poślubiła go 19 października 2000 roku. Byli małżeństwem niecałe trzy lata. Para rozwiodła się 30 marca 2003 roku.

Swojego drugiego męża aktorka poznała na planie filmu "Pearl Harbor". Garner wyszła za mąż za Bena Afflecka w 2005 roku. Mają dwie córki - Violet (ur. 2005) i Seraphinę (ur. 2009) oraz syna Samuela (ur. 2012).

Reklama

"Wielką przyjemność sprawia mi popołudnie spędzone w domu, z mężem i dzieciakami. Widok Bena wracającego do domu i naszych pociech rzucających mu się na szyję jest dla mnie czymś najpiękniejszym na świecie" - mówiła hollywoodzka gwiazda w 2014 roku w wywiadzie dla "The New York Times".

Niestety, to małżeństwo również nie przetrwało. Aktorzy byli w separacji od 2015 roku, obchodzili wtedy 10. rocznicę małżeństwa. Jennifer Garner i Ben Affleck na początku kwietnia 2017 roku złożyli dokumenty rozwodowe w sądzie w Los Angeles. 

Rozwiedli się w 2018 roku. Plotki głosiły, że ich małżeństwo zakończyło się fiaskiem z powodu alkoholizmu Afflecka, jego zdrad, a także uzależnienia od hazardu. Pomimo rozstania, pozostają w przyjacielskich stosunkach, a Ben Affleck jest w związku małżeńskim z Jennifer Lopez.

Violet Affleck: Tak wygląda 17-letnia córka Jennifer Garner i Bena Afflecka!

Podczas uroczystej kolacji w Białym Domu Jennifer Garner pokazała się fotoreporterom razem z 17-letnią córką, Violet. Jest to tym bardziej wyjątkowe, ponieważ aktorka pieczołowicie chroni swoje życie prywatne, a na jej mediach społecznościowych nie publikuje zdjęć z dziećmi.

Uroczystość w Białym Domu to wydarzenie wydane na cześć prezydenta Francji Emmanuela Macrona, które odbyło się 1 grudnia. Było to pierwsze oficjalne wyjście Violet Affleck.

Czytaj więcej: Jennifer Lopez: Szok! Po rozstaniu z Benem Affleckiem była bliska śmierci

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Garner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy