Jennifer Aniston w kreacji od polskiej projektantki. Cena zwala z nóg!

Od roli w serialu "Przyjaciele" Jennifer Aniston należy do grupy najpopularniejszych aktorek na świecie. W ostatnich latach głośniej jest jednak o jej życiu prywatnym niż nowych rolach. Niedawno w bardzo szczerym wywiadzie opowiedziała m.in. o próbach zajścia w ciążę. Na zdjęciach towarzyszących artykułowi można dostrzec również i polski aspekt.

Jennifer Aniston: Początki kariery

Jennifer Aniston urodziła się w aktorskiej rodzinie. Jej ojciec John występował w popularnych operach mydlanych, takich jak m.in. legendarne już "Dni naszego życia", a matka - Nancy Dow, równiez próbowała swoich sił przed kamerą. Ojcem chrzestnym małej Jen został najlepszy przyjaciel Johna Anistona - Telly Savalas, czyli słynny Kojak. Trudno się więc dziwić, że dorastając w takim otoczeniu, Jennifer niezbyt długo zastanawiała się nad tym, kim chce zostać w przyszłości.

Pierwsze role dwudziestokilkuletnia Jennifer otrzymała w serialu "Molloy" i filmie telewizyjnym "Camp Cucamonga". W 1992 roku zagrała jedną z głównych ról w niskobudżetowym horrorze fantasy "Karzeł", jednak otrzymał on bardzo słabe recenzje i Aniston zaczęła się nawet zastanawiać nad zmianą zawodu. 

Reklama

Postanowiła jednak jeszcze raz spróbować szczęścia i wziąć udział w castingu do nowego sitcomu telewizji NBC zatytułowanego "Przyjaciele". Poszło jej dobrze, otrzymała rolę Moniki Geller, jednak producenci doszli do wniosku, że Courteney Cox bardziej pasuje do tej postaci i w efekcie Jennifer zagrała Rachel Green. Popularność "Przyjaciół" znacznie przerosła oczekiwania producentów - produkcja bardzo szybko zyskała kultowy status na całym świecie.

Jennifer Aniston: Szczera jak nigdy dotąd

Jennifer Aniston pojawiła się na okładce grudniowego wydania magazynu "Allure". W udzielonym pismu wywiadzie opowiedziała m.in. o wieloletnich staraniach o dziecko. Gwiazda zdradziła, że każda z wielu prób zakończyła się porażką. 

"Naprawdę chciałam zajść w ciążę. Zdecydowałam się nawet na in vitro, ale nie udało się. Ze względu na nieustannie spekulacje na temat mojej ciąży, to był potwornie trudny czas. Poświęciłam się temu bez reszty - przechodziłam procedurę zapłodnienia pozaustrojowego, piłam chińskie zioła, robiłam, co mogłam. Oddałabym wszystko za jedną pomocną radę: 'Zamroź jajeczka. Zrób sobie te przysługę'. Wtedy jednak o tym nie myślałam, a teraz ten statek już odpłynął" - wyznała aktorka.

Jennifer Aniston w płaszczu od polskiej marki

Po szczerych wyznaniach na łamach magazynu "Allure", gwiazda zapozowała do zmysłowej sesji. Na okładce magazynu wystąpiła ubrana wyłącznie w skąpe bikini od Chanel. Mocno wykrojony model stroju kąpielowego zasłaniał wyłącznie jej sutki. Fotografia wzbudziła niemałe kontrowersje.

Wewnątrz najnowszego wydania "Allure" znalazło się znacznie więcej zdjęć Jennifer Aniston. Aktorka wystąpiła w uwodzicielskim, czerwonym kostiumie kąpielowym. Czasopismo opublikowało również niezwykłe zdjęcie, na którym aktorka jest ubrana w uwodzicielski płaszcz pochodzący z kolekcji polskiej projektantki, Magdy Butrym. Jeśli ktoś chciałby przez chwilę poczuć się niczym gwiazda Hollywood, to musi przygotować się na wydatek 17 150 złotych.  


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy